Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Zapoznaj się z moim unikatowym PROGRAMEM METAMORFOZA ONLINE, dzięki któremu:

To wszystko tylko w 6 tygodni i bez wychodzenia z domu!

RUSZAMY 28 LUTEGO

Co zawiera program wersja BASIC?

PROGRAM METAMORFOZA ONLINE to efekt pracy, doświadczenia i przepracowania różnego rodzaju metod.

SPRAWDZONY

SKUTECZNY

BEZPIECZNY

Co zawiera program wersja PREMIUM?

CO WYRÓŻNIA TEN PROGRAM?

Jest zaprojektowany tak, by przeprowadzić Cię przez tą drogę w sposób bezpieczny, przemyślany, krok po kroku i przynieść oczekiwane efekty.
Nie ma w nim przypadkowości. Każdy trening i jego progresja jest przemyślana.

Początek już 28 lutego, a koniec 10 kwietnia

Co osiągniesz z PROGRAMEM METAMORFOZA ONLINE?

TO JEDYNY TAKI PRODUKT NA RYNKU, bez wychodzenia z domu!

Dla kogo jest ten program?

PROGRAM METAMORFOZA odbywał się stacjonarnie przed pandemią. Mamy też za sobą sporo edycji online, wszystkie kończyły się sukcesem Uczestników. Zaufały nam dziesiątki, jak nie setki osób, które regularnie wracają po kolejne materiały treningowe.

To wyjątkowy program, który starannie tworzę z myślą o Tobie. Dzień po dniu prowadzę Cię do celu.

BEZPIECZNIE, BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Zaoszczędzasz czas na dojazd i pieniądze na pojedyncze treningi. Do tych materiałów masz nieograniczony dostęp przez 10 tygodni. Odtwarzaj materiały tak, jak Tobie wygodnie. A nawet zaproś do tego projektu Rodzinę. Zróbcie to razem!

GOTOWY, JASNY PLAN DZIAŁANIA

Dokładnie wiesz, co robić jakiego dnia. Dostęp do materiałów masz przez 10 tygodni. Realizuj je zgodnie z planem, ale odtwarzaj tak, jak Tobie wygodnie. Rano, w południe, wieczorem. Bądź aktywna/y, udzielaj się w grupie, która ciągle żyje podczas programu. Dostaniesz tam masę motywacji i dobrej energii.

TRENINGI ONLINE i LIVE

Materiały treningowe nagrane są w dobrej jakości i masz do nich dostęp przez 10 tygodni. Ale regularnie spotykamy się też na treningach live, co daje niesamowicie duże pokłady energii. Przekonasz się!

PROGRAM DOPASOWANY DO CIEBIE

Materiały treningowe nagrane są w dobrej jakości i masz do nich dostęp przez 10 tygodni. Ale regularnie spotykamy się też na treningach live, co daje niesamowicie duże pokłady energii. Przekonasz się!

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Materiały zawierają masę wiedzy, cennych wskazówek technicznych i nie tylko. Tak, by móc jak najbardziej efektywnie z nich korzystać.

PROGRAM METAMORFOZA TO NIE TYLKO TRENINGI

START METAMORFOZY 28 LUTEGO, KONIEC 10 KWIETNIA

Otrzymujesz mnóstwo materiałów dodatkowych oraz wsparcie Trenerów. Jest to kompleksowy program, w którym nie ma przypadkowych treningów. Od pierwszego do ostatniego dnia jesteś prowadzona/y z głową do celu.
W wersji PREMIUM masz 2 konsultacje online, w trakcie których można przerobić różne tematy.

Oprócz tego grupa programu żyje 24h na dobę. Znajdziesz tam masę wartościowych materiałów, nie tylko treningowych.

MASZ WĄTPLIWOŚCI?

Ten program działa! Spróbowało go już mnóstwo ludzi przed Tobą. To tutaj niektórzy chudli nawet 10kg! Centymetry w obwodach lecą w dół. Te wyniki mówią same za siebie! To działa. A oprócz efektów zewnętrznych budujesz coś dużo ważniejszego, długotrwałego, dzięki czemu osiągasz kolejne sukcesy. To MOTYWACJA!