Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Grafik zajęć

Aktualny harmonogram dostępny w aplikacji fitssey.com

Na zajęcia obowiązują zapisy przez aplikację: fitssey.

Cennik zajęć grupowych

Wejście bez karty/karnetu

60 zł

4 wejścia

180 zł

8 wejść

320 zł

12 wejść

420 zł

Każdy klient zobowiązany jest do uiszczenia zwrotnej kaucji w wysokości 30 zł dającej możliwość rezerwacji miejsca na zajęcia grupowe.
Kaucja pobierana będzie po zarejestrowaniu/zalogowaniu się do systemu Fitssey.
Klient straci kaucję oraz możliwość ponownych rejestracji w momencie gdy nie odwoła swojej rezerwacji na minimum 12h przed zajęciami lub się nie pojawi.
Kaucja jest zwrotna w każdej chwili.

Karnet ważny jest od dnia zakupu do końca danego miesiąca.

Honorujemy karty: MultiSport PLUS, MultiSport STUDENT, MultiSport SENIOR, FitProfit, PZU Sport.

Już wkrótce będziemy honorować OK System

OK System

PILATES MATA

Myślą przewodnią pilatesu jest holistyczne podejście do treningu ciała. PILATES łączy w sobie ćwiczenia rozciągające, uelastyczniające i wzmacniające sylwetkę, a także ćwiczenia siłowe.
Dzięki tej formie aktywności kompleksowo wzmocnisz mięśnie bez ich nadmiernego rozbudowania. Poprawisz swoją postawę, dzięki regularnym ćwiczeniom wzmacniającym mięśnie odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa.

BRZUCH, UDA, POŚLADKI

Marzy Ci się płaski brzuch? Chciałabyś wzmocnić uda i pośladki? Jeżeli na oba pytania odpowiedziałaś „tak” to oznacza, że są to zajęcia właśnie dla Ciebie. Specjalnie dobrane ćwiczenia wysmuklą uda, z redukują ilość tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Na tych zajęciach skupiamy się również na mięśniach core, które mają za zadanie stabilizować całe nasze ciało! W zależności od doboru ćwiczeń podczas treningu wykorzystywane mogą być gumy oporowe, obciążniki na kostki, step, sztangi oraz wiele innych. Proponowany trening jest bezpieczny oraz odpowiedni dla osób o każdym zaawansowaniu.

TRENING OBWODOWY

Jest to kompleksowy trening poprawiający ogólną sprawność fizyczną, kondycję i wytrzymałość siłową, a także skutecznie redukujący tkankę tłuszczową. Podczas treningu wykorzystywany jest obwód z poszczególnymi stacjami, dzięki którym angażujemy do pracy różne partie mięśniowe. W tego rodzaju treningu wykorzystywany jest różnorodny sprzęt sportowy m.in. hantle, piłki, stepy czy skakanka. Trening obwodowy to intensywny wysiłek zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych, ale przede wszystkim to świetna zabawa.

STRETCHING

To spokojne zajęcia na matach łączące rozciąganie i relaks. Te ćwiczenia pomogą Ci zwiększy ruchomość stawów, wzmocnią ścięgna, poprawią ukrwienie oraz wyeliminują napięcia w ciele. Stretching szczególnie polecamy tym z Was, którzy na co dzień wykonują mocne treningi wzmacniające i spalające. Rozciąganie powinno się pojawić w planie treningowym każdej osoby, która ćwiczy regularnie. Zajęcia dla miłośników świadomej pracy nad ciałem.

BODY STEP

Zajęcia łączące ćwiczenia modelujące, kształtujące, wzmacniające ciało ze spalaniem tkanki tłuszczowej i pracą nad kondycją. Zarówno przy wzmacnianiu jak i w części aerobowej wykorzystujemy step, co powoduje, że trening jest ciekawszy i intensywniejszy.

ZDROWE PLECY

To zajęcia dla każdego i w każdym wieku. Dzięki nim zapewnisz sobie zdrową dawkę ruchu i poprawisz swoje samopoczucie. Odpowiednio dobrane ćwiczenia i umiarkowane tempo nie obciążą nadmiernie stawów i układu krążenia. Podczas zajęć pracujemy nad zwiększeniem zakresu ruchu, ćwiczymy równowagę, wzmacniamy wytrzymałość mięśniową, a co za tym idzie poprawiamy naszą ogólną sprawność psychofizyczną. Na lekcję składają się elementy treningu wzmacniającego, zdrowy kręgosłup oraz stretching. Podczas ćwiczeń wykorzystujemy ciężar własnego ciała lub dodatkowo mały sprzęt typu ovoball, taśmy oporowe, hantelki.

BODYART®

BODYART to uniwersalny trening wpisujący się w nurt body&mind stworzony przez Roberta Steinbachera. Jest to trening funkcjonalny i holistyczny, angażujący wszystkie partie mięśni. Czerpie on z różnych dziedzin sportu i fitness, przez co tworzy harmonijny ciąg ćwiczeń o zmiennym tempie. Trening BODYART łączy ze sobą asany jogi, ćwiczenia rozciągające i figury taneczne. Wszystkie pozycje następują po sobie płynnie, a szybkie ruchy przeplatają się z chwilowymi zatrzymaniami w bezruchu. Do korzyści płynących z praktykowania bodyART należy uzyskanie harmonii ciała oraz umysłu, wyciszenie i relaks, wysmuklenie sylwetki, zwiększenie wytrzymałości i siły organizmu, poprawienie elastyczności ciała, poprawa wydolności oddechowej, pozytywny wpływ na kondycję kręgosłupa. Do wykonania tego treningu potrzebujesz jedynie matę i otwartą głowę.

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

DEEPWORK

DEEPWORK to połączenie różnych form ruchu, w jednym treningu. Zawiera w sobie elementy jogi, stretchingu i pracy z powięzią, jak również część wytrzymałościową i wzmacniającą. To atletyczny, prosty, intensywny, niepowtarzalny i zupełnie inny trening wyróżniający się na tle pozostałych. Holistyczny, funkcjonalny trening grupowy stworzony przez Roberta Steinbachera, który nie wymaga żadnego sprzętu. Pozwala sięgnąć do naszego wnętrza, skonfrontować się z sobą samym i poznać swoje granice. Ruchy w treningu deepWORK® są zaprojektowane w taki sposób, że zawsze mamy związek pomiędzy napięciem i rozluźnieniem ciała, a ćwiczeniami oddechowymi.

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

BABY BALLET

Zajęcia dedykowane dla wszystkich kobiet, pragnących wysmuklić swoją sylwetkę, a jednocześnie wzmocnić i uelastycznić ciało. Ćwiczenia łączące fitness z baletem to świetny trening rzeźbiący mięśnie nóg, pośladków, brzucha i pleców. Ćwiczenia rozwijają równowagę, nadają ciału sprężystości, poprawiają ogólną kondycję fizyczną, a także doskonalą postawę, dzięki czemu poczujesz się lekko i z gracją.

Zespół

MARTA GORĄCA
AGNIESZKA JĘDRZEJCZAK
GOSIA ORYŃSKA
KAMILA PIĄTEK
JULIA ŁUKASZCZYK