Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Grafik zajęć

Na zajęcia obowiązują zapisy przez aplikację: fitssey.

Cennik zajęć grupowych

Wejście bez KARTY/KARNETU

50 zł

Karnet: 4 wejścia

140 zł

Karnet: 8 wejść

240 zł

Karnet: 12 wejść

300 zł

Każdy klient zobowiązany jest do uiszczenia zwrotnej kaucji w wysokości 30 zł dającej możliwość rezerwacji miejsca na zajęcia grupowe.
Kaucja pobierana będzie po zarejestrowaniu/zalogowaniu się do systemu Fitssey.
Klient straci kaucję oraz możliwość ponownych rejestracji w momencie gdy nie odwoła swojej rezerwacji na minimum 12h przed zajęciami lub się nie pojawi.
Kaucja jest zwrotna w każdej chwili.

Karnet ważny jest od dnia zakupu do końca danego miesiąca.

Honorujemy karty: MultiSport PLUS, MultiSport STUDENT, MultiSport SENIOR, FitProfit, PZU Sport.

Już wkrótce będziemy honorować OK System

OK System

BODY SHAPE

Ogólnorozwojowe zajęcia modelujące całe ciało. Na całe zajęcia składa się część wydolnościowa, pobudzająca, wspomagająca przemianę materii oraz ćwiczenia siłowe, wzmacniające i kształtujące sylwetkę. Ćwiczenia wykonywane są z obciążeniem własnego ciała lub dla urozmaicenia i progresji ćwiczeń, z wykorzystaniem stepu, hantli, gum Mini band, Power band , CRAB lub piłeczki Ovoball. Dzięki temu możemy zwiększać poziom intensywności treningu i zaawansowania. Zapraszamy osoby na każdym poziomie zaawansowania.

INTENSYWNOŚĆ: średnia do wysokiej

BODYART

BODYART to uniwersalny trening wpisujący się w nurt body&mind stworzony przez Roberta Steinbachera. Jest to trening funkcjonalny i holistyczny, angażujący wszystkie partie mięśni. Czerpie on z różnych dziedzin sportu i fitness, przez co tworzy harmonijny ciąg ćwiczeń o zmiennym tempie. Trening BODYART łączy ze sobą asany jogi, ćwiczenia rozciągające, jest to holistyczny trening, wszechstronnie modelujący, prozdrowotny. Wszystkie pozycje następują po sobie płynnie, a szybkie ruchy przeplatują się z chwilowymi zatrzymaniami w bezruchu. Do korzyści płynących z praktykowania BODYART należy uzyskanie harmonii ciała oraz umysłu, wyciszenie i relaks, wysmuklenie sylwetki, zwiększenie wytrzymałości i siły organizmu, poprawienie elastyczności ciała, poprawa wydolności oddechowej, pozytywny wpływ na kondycję kręgosłupa. Do wykonania tego treningu potrzebujesz jedynie matę i otwartą głowę.

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

TABATA

To krótki, ale intensywny interwałowy trening z obciążeniem własnego ciała opierający się o protokół 20-sekundowej pracy, przeplatanej 10-sekundową przerwą na odpoczynek. Jedna seria tabaty trwa zaledwie 4 minuty. Do pracy podczas treningu zaangażowane są wszystkie grupy mięśniowe. Trening ten rewelacyjnie przyspiesza metabolizm oraz spalanie tkanki tłuszczowej jeszcze długo po treningu. To idealne narzędzie do poprawy wydolności fizycznej organizmu oraz wyrzeźbienia sylwetki przy krótkim nakładzie pracy. Pozytywne efekty odczują zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Na zajęciach tempo nie jest narzucone przez instruktora, każdy ćwiczy w swoim własnym maksymalnym tempie.

INTENSYWNOŚĆ: średnia do wysokiej

DEEPWORK

DEEPWORK to połączenie różnych form ruchu, w jednym treningu. Zawiera w sobie elementy jogi, stretchingu i pracy z podwięzią, jak również część wytrzymałościową i wzmacniającą. To atletyczny, prosty, intensywny, niepowtarzalny i zupełnie inny trening wyróżniający się na tle pozostałych. Holistyczny, funkcjonalny trening grupowy stworzony przez Roberta Steinbachera, który nie wymaga żadnego sprzętu. Pozwala sięgnąć do naszego wnętrza, skonfrontować się z sobą samym i poznać swoje granice. Ruchy w treningu deepWORK® są zaprojektowane w taki sposób, że zawsze mamy związek pomiędzy napięciem i rozluźnieniem ciała, a ćwiczeniami oddechowymi.

INTENSYWNOŚĆ: średnia do wysokiej

TBC

Zajęcia ogólnorozwojowe, zawierające odpowiednio dobrane ćwiczenia kształtujące mięśnie całego ciała tj. klatkę piersiową, pośladki, brzuch, ramiona, grzbiet, uda. Ćwiczenia wykonuje się w tempie umiarkowanym, co pozwala na skoncentrowanie się na technice i dokładności. Bardzo korzystnie wpływa na redukcje tkanki tłuszczowej oraz poprawę kondycji fizycznej. Zajęcia bez choreografii, składające się z sekwencji ćwiczeń ze zmienną intensywnością. Na zajęciach wykorzystywane są ćwiczenia z oporem własnym, a także sprzęt typu: hantle, stepy, piłeczki Ovoball czy gumy oporowe bazujący na dużej ilości powtórzeń.

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

PŁASKI BRZUCH

Zajęcia zawierające zestaw ćwiczeń kształtujących i wzmacniających mięśnie brzucha. Płaski Brzuch jest treningiem zarówno wzmacniającym jak i opartym na wysiłku aerobowym w jednym. Ćwiczenia wykonywane na zajęciach przyspieszają proces spalania tkanki tłuszczowej oraz powodują ujędrnienie ciała i lepsze napięcie mięśni. Są to zajęcia przystosowane zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

BODYART POWER

BODYART to uniwersalny trening wpisujący się w nurt body&mind stworzony przez Roberta Steinbachera. To holistyczny trening funkcjonalny angażujący wszystkie partie mięśni. Czerpie on z różnych dziedzin sportu i fitnessu, przez co tworzy harmonijny ciąg ćwiczeń o zmiennym tempie.

Podczas zajęć BODYART POWER wykorzystujemy bardziej dynamiczne formy tego treningu, zawierające również elementy cardio oraz ćwiczeń wzmacniających. Pracujemy nad siłą i wytrzymałością mięśniową, wzmacnianiem mięśni głębokich, poprawą koordynacji ruchowej oraz wydolności oddechowej. Ponadto korzystamy z wszelkich dobrodziejstw, jakie BODYART niesie za sobą dla naszej głowy. Na tych zajęciach popracujesz nie tylko nad swoim ciałem, ale poprzez odpowiednie połączenie ruchu i oddechu uwolnisz nagromadzone w ciele napięcie spowodowane stresem dnia codziennego. To idealne zajęcia, które dadzą bodziec dla ciała i wytchnienie dla ducha. Trening prowadzony jest bez użycia dodatkowych przyrządów, tylko w oparciu o pracę i ciężar własnego ciała. 

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

STRETCHING

To spokojne zajęcia na matach łączące rozciąganie i relaks. Te ćwiczenia pomogą Ci zwiększyć ruchomość stawów, wzmocnią ścięgna, poprawią ukrwienie oraz wyeliminują napięcia w ciele. Stretching szczególnie polecamy tym z Was, którzy na co dzień wykonują mocne treningi wzmacniające i spalające. Rozciąganie powinno się pojawiać w planie treningowym każdej osoby, która ćwiczy regularnie. Zajęcia dla miłośników świadomej pracy nad ciałem. 

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej 

RETRO STEP

To zajęcia na jakich dawno nie byłaś. Jeśli brakuje Ci zajęć choreograficznych. Zapraszamy Cię na Retro Step. To zajęcia za jakimi tęskniliście. Trening na stepach to zarówno lekcja wytrzymałościowa jak i wzmacniająca. Ponad to zarazimy Cię na nich dobrą energią w rytmie największych muzycznych hitów. Nasze zajęcia to świetna zabawa, w trakcie której spalisz zbędne kalorie.  

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

TRX MIX

Zajęcia TRX MIX  to funkcjonalny trening, na którym skupimy się m.in na ćwiczeniach z wykorzystaniem obciążenia własnego ciała lub dla urozmaicenia i progresji ćwiczeń z wykorzystaniem sprzętu fitnessowego. Na tych zajęciach wzmocnimy wzorce ruchowe i zdolność motoryczną, popracujemy nad kondycją i wytrzymałością organizmu. Dla większości z nas TRX to nie tylko wyzwanie ale przede wszystkim pomoc w treningu. 

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej 

Zespół

MARTA GORĄCA
KATARZYNA PIŁAT-BORATYŃSKA
KAROLINA WYSOCKA
AGNIESZKA JĘDRZEJCZAK
PAULINA WALASIAK
KAROLINA PAWLAK