Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Grafik zajęć

Na zajęcia obowiązują zapisy przez aplikację: fitssey.

Cennik zajęć grupowych

Wejście bez karty/karnetu

60 zł

4 wejścia

180 zł

8 wejść

320 zł

12 wejść

420 zł

Każdy klient zobowiązany jest do uiszczenia zwrotnej kaucji w wysokości 30 zł dającej możliwość rezerwacji miejsca na zajęcia grupowe.
Kaucja pobierana będzie po zarejestrowaniu/zalogowaniu się do systemu Fitssey.
Klient straci kaucję oraz możliwość ponownych rejestracji w momencie gdy nie odwoła swojej rezerwacji na minimum 12h przed zajęciami lub się nie pojawi.
Kaucja jest zwrotna w każdej chwili.

Karnet ważny jest od dnia zakupu do końca danego miesiąca.

Honorujemy karty: MultiSport PLUS, MultiSport STUDENT, MultiSport SENIOR, FitProfit, PZU Sport.

Już wkrótce będziemy honorować OK System

OK System

BALET & PILATES

To ćwiczenia dla wszystkich bez względu na wiek i poziom sprawności. Pilates to ćwiczenia rozciągające i wzmacniające, zapewnia równowagę nie tylko ciała, ale i umysłu. W połączeniu z baletem aktywuje wszystkie mięśnie także te głębokie, o których często zapominamy. Dzięki temu skutecznie modeluje sylwetkę, wzmacnia kręgosłup i poprawia równowagę.

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

ZDROWE PLECY

To zajęcia dla każdego i w każdym wieku. Dzięki nim zapewnisz sobie zdrową dawkę ruchu i poprawisz swoje samopoczucie. Odpowiednio dobrane ćwiczenia i umiarkowane tempo nie obciążą nadmiernie stawów i układu krążenia. Podczas zajęć pracujemy nad zwiększeniem zakresu ruchu, ćwiczymy równowagę, wzmacniamy wytrzymałość mięśniową, a co za tym idzie poprawiamy naszą ogólną sprawność psychofizyczną. Na lekcję składają się elementy treningu BODYART, BODYSHAPE, zdrowy kręgosłup oraz stretching. Podczas ćwiczeń wykorzystujemy ciężar własnego ciała lub dodatkowo mały sprzęt typu ovoball czy taśmy oporowe.

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

JĘDRNE POŚLADKI Z GUMAMI-BENDEE®

Trening z w 100% Naszym produktem – opaskami BENDEE. Poczujesz pośladki inaczej niż do tej pory.
Opaski kinetyczne Bendee to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących podczas ćwiczeń czegoś więcej! Od teraz Twoje treningi staną się intensywniejsze, dzięki czemu szybciej wypracujesz wymarzoną sylwetkę. To oficjalnie koniec upijających i wiecznie spadających gum, które miały pomóc Ci wykonywać ćwiczenia.

INTENSYWNOŚĆ: średnia do wysokiej

TRX MIX

Zajęcia TRX MIX to funkcjonalny trening, na którym skupimy się m.in na ćwiczeniach z wykorzystaniem obciążenia własnego ciała lub dla urozmaicenia i progresji ćwiczeń z wykorzystaniem sprzętu fitnessowego. Na tych zajęciach wzmocnimy wzorce ruchowe i zdolność motoryczną, popracujemy nad kondycją i wytrzymałością organizmu. Dla większości z nas TRX to nie tylko wyzwanie ale przede wszystkim pomoc w treningu.

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

TRENING OBWODOWY

Jest to kompleksowy trening poprawiający ogólną sprawność fizyczną, kondycję i wytrzymałość siłową, a także skutecznie redukujący tkankę tłuszczową. Podczas treningu wykorzystywany jest obwód z poszczególnymi stacjami, dzięki którym angażujemy do pracy różne partie mięśniowe. W tego rodzaju treningu wykorzystywany jest różnorodny sprzęt sportowy m.in. hantle, piłki, stepy czy skakanka. Trening obwodowy to intensywny wysiłek zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych, ale przede wszystkim to świetna zabawa.

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

BODYART & STRETCH

Zajęcia te łączą w sobie elementy lekcji BODYART oraz STRETCHINGU. Ćwiczenia ułożone są w sekwencje, które płynnie przechodzą jedna w drugą, dając poczucie, jakbyśmy płynęli w ruchu. Odpowiednie prowadzenie ruchu z oddechem pozwala zrelaksować zarówno ciało i umysł. Zajęcia kończymy krótką relaksacją lub ćwiczeniami oddechowymi.

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

FIT MAMA

Zajęcia przeznaczone dla kobiet w ciąży i po porodzie.
Są to spokojne i bezpieczne zajęcia, które: zapobiegają bólom dolnego odcinka kręgosłupa, przygotowują ciało kobiety do porodu i połogu,  wzmacniają mięśnie i utrzymują prawidłową sylwetkę, poprawiają kondycje, wzmacniają mięśnie Kegla, zwiększają koordynację ruchową, ułatwiają powrót do formy oraz sylwetki sprzed ciąży.
Można przychodzić z maluchami.

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

BRZUCH, UDA, POŚLADKI

Marzy Ci się płaski brzuch? Chciałabyś wzmocnić uda i pośladki? Jeżeli na oba pytania odpowiedziałaś „tak” to oznacza, że są to zajęcia właśnie dla Ciebie. Specjalnie dobrane ćwiczenia wysmuklą uda, zredukują ilość tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Na tych zajęciach skupiamy się również na mięśniach core, które mają za zadanie stabilizować całe nasze ciało! W zależności od doboru ćwiczeń podczas treningu wykorzystywane mogą być gumy oporowe, obciążniki na kostki, step, sztangi oraz wiele innych. Proponowany trening jest bezpieczny oraz odpowiedni dla osób o każdym zaawansowaniu.

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

BODYART®

BODYART to uniwersalny trening wpisujący się w nurt body&mind stworzony przez Roberta Steinbachera. Jest to trening funkcjonalny i holistyczny, angażujący wszystkie partie mięśni. Czerpie on z różnych dziedzin sportu i fitness, przez co tworzy harmonijny ciąg ćwiczeń o zmiennym tempie. Trening BODYART łączy ze sobą asany jogi, ćwiczenia rozciągające i figury taneczne. Wszystkie pozycje następują po sobie płynnie, a szybkie ruchy przeplatują się z chwilowymi zatrzymaniami w bezruchu. Do korzyści płynących z praktykowania bodyART należy uzyskanie harmonii ciała oraz umysłu, wyciszenie i relaks, wysmuklenie sylwetki, zwiększenie wytrzymałości i siły organizmu, poprawienie elastyczności ciała, poprawa wydolności oddechowej, pozytywny wpływ na kondycję kręgosłupa. Do wykonania tego treningu potrzebujesz jedynie matę i otwartą głowę.

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

PRZYGOTOWANIE DO SZPAGATU

Zajęcia przygotowujące do szpagatu zagościły na stałe do naszego grafiku. Co możecie zyskać dzieki tym zajęciom?
Rozciąganie poprawia sylwetkę, uelastycznia ścięgna, przyspiesza protreningowy proces regeneracji mięśni, minimalizuje ryzyko wystąpienia kontuzji, a to jeszcze nie wszystko!
Na naszych zajęciach przygotowujących do szpagatu, pogłębiamy zakres rozciągnięcia, wsłuchujemy się w swoje ciało i pokonujemy swoje ograniczenia.

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

TALIA OSY

Zajęcia ogólnorozwojowe, zawierające odpowiednio dobrane ćwiczenia kształtujące równomiernie mięśnie całego ciała oraz angażujące mięśnie skośne brzucha. Ćwiczenia wykonuje się w tempie umiarkowanym, co pozwala na skoncentrowanie się na technice i dokładności. Bardzo korzystnie wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej oraz poprawę kondycji fizycznej. Zajęcia bez choreografii, składające się z sekwencji ćwiczeń ze zmienną intensywnością. Na zajęciach wykorzystywane są ćwiczenia z oporem własnym, a także sprzęt typu: hantle, stepy, piłeczki Ovoball czy gumy oporowe bazujący na dużej ilości powtórzeń.

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

PILATES MATA/ MORNING PILATES/POWER PILATES/PILATES CORE

Myślą przewodnią pilatesu jest holistyczne podejście do treningu ciała. PILATES łączy w sobie ćwiczenia rozciągające, uelastyczniające i wzmacniające sylwetkę, a także ćwiczenia siłowe.
Dzięki tej formie aktywności kompleksowo wzmocnisz mięśnie oraz bez ich nadmiernego rozbudowania, poprawisz swoją postawę, dzięki regularnym ćwiczeniom wzmacniającym mięśnie odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa.

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

PŁASKI BRZUCH

Zajęcia zawierające zestaw ćwiczeń kształtujących i wzmacniających mięśnie brzucha. Płaski Brzuch jest treningiem zarówno wzmacniającym jak i opartym na wysiłku aerobowym w jednym. Ćwiczenia wykonywane na zajęciach przyspieszają proces spalania tkanki tłuszczowej oraz powodują ujędrnienie ciała i lepsze napięcie mięśni. Są to zajęcia przystosowane zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

STRETCHING

To spokojne zajęcia na matach łączące rozciąganie i relaks. Te ćwiczenia pomogą Ci zwiększy ruchomość stawów, wzmacnią ścięgna, poprawią ukrwienie oraz wyeliminują napięcia w ciele. Stretching szczególnie polecamy tym z Was, którzy na co dzień wykonują mocne treningi wzmacniające i spalające. Rozciąganie powinno się pojawić w planie treningowym każdej osoby, która ćwiczy regularnie. Zajęcia dla miłośników świadomej pracy nad ciałem.

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

ZGRABNA SYLWETKA STEP & DŁUGIE GUMY

Ogólnorozwojowe zajęcia modelujące całe ciało. Na zajęciach wykonujemy ćwiczenia wydolnościowe podczas, których spalamy tkankę tłuszczową oraz ćwiczenia siłowe, wzmacniające i kształtujące sylwetkę. Ćwiczenia wykonywane są z oporem, które stawia nam guma DOUBLE TUBE oraz z wykorzystaniem stepu.

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

WZMACNIANIE Z PIŁKAMI

Trening ogólnorozwojowy. Ćwiczenia na piłce świetnie wzmocnią nasze ciało.Piłka jest tu wykorzystywana jako jeden z lepszych przyborów do treningu funkcjonalnego, podczas którego nie izolujemy pracy mięśni , trenujemy kompleksowo całe ciało i jednocześnie wzmacniamy mięśnie posturalne, poprawiając naszą równowagę i siłę wewnętrzną.

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

BABY BALLET (od 6.04)

Zajęcia baletowe dla dzieci od 7 roku życia. Na naszych zajęciach wprowadzimy zarówno dziewczynki jak i chłopców w niesamowity świat baletu. Skupimy się na równowadze, koordynacji i świadomości ciała. Nie zabraknie miejsca na dobrą zabawę i autoekspresję. Maluchy będą miały okazję poznać podstawy pod przyszłe szkolenie taneczne.

INTENSYWNOŚĆ: niska do średniej

Zespół

MARTA GORĄCA
KATARZYNA PIŁAT-BORATYŃSKA
KAROLINA WYSOCKA
AGNIESZKA JĘDRZEJCZAK
PAULINA WALASIAK
KAROLINA PAWLAK