Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up
MARTA GORĄCA

MARTA GORĄCA

Z zawodu oraz powołania jestem Trenerem personalnym, pasjonatką zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej.

Jestem tutaj po to, aby dzielić się swoją pasją do zdrowego stylu życia, pokazać drogę do dobrego samopoczucia, zdrowia fizycznego i psychicznego. Każdego dnia daję motywację oraz inspiracje do działań, które niosą za sobą wielkie zmiany na lepsze życie.

Wszystko, co tutaj znajdziesz to efekt mojego wieloletniego doświadczenia pracy jako Instruktor, Trener, Szkoleniowiec.
Towarzyszy mi motto: „Everything is a choice”. Uczę słuchania siebie, swoich potrzeb i reagowania na nie. Dbania o siebie holistycznie. Przez trening i zdrowy styl życia do szczęścia i harmonii.

Regularnie organizuję FIT CAMPY, gdzie cudowne, różne pod względem wieku i doświadczeń życiowych Kobiety spotykają się na sali treningowej i podejmują działania, walczą o swoje Ja, lepsze życie, zdrowie i sprawność.

Co mnie uszczęśliwia w pracy jako trener personalny?

Kiedy widzę, jak ludzie, z którymi współpracuję personalnie czy online stają się szczęśliwsi, odnajdują poczucie własnej wartości, są pewniejsi siebie, co wpływa na całe ich życie i wszystko co robią. Każda taka przemiana i sukces wzbogaca moje życie. Z tych relacji wszyscy czerpiemy korzyści. Wierzę, że aktywność fizyczna właśnie tak działa na ludzi. Ja oddałam się temu już dawno temu i tak zostało do dziś.

Dla mnie najważniejszy jest człowiek. Robię tylko to, w co wierzę i co czuję.

AGNIESZKA JĘDRZEJCZAK

AGNIESZKA JĘDRZEJCZAK

Cześć, jestem Agnieszka. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą i biomasażystą ale zawodowo zajmuję się zupełnie czymś innym.

Sport był w moim życiu od zawsze choć nie ukrywam, że zdarzyły się chwilę słabości i przerwy. Przez kilka lat trenowałam gimnastykę artystyczną, później była  przygoda z pływaniem i lekkoatletyką. Fitness w moim życiu pojawił się w 2011 roku. Najpierw przez wiele lat uczestniczyłam w zajęciach jako klientka i próbowałam wtedy wielu form. Aż 4 lata temu na mojej drodze stanęła Marta. To spotkanie wiele zmieniło w moim życiu. Pokochałam trening funkcjonalny do muzyki oraz BODYART. To są treningi dla których zawsze znajdę czas. Dla urozmaicenia lubię zrobić też trening z większym ciężarem, aby ciało dostało inny bodziec. Treningi to moje drugie życie.

To Marta rozpaliła we mnie iskrę. Uświadomiła, że warto zamienić pasje w coś więcej i postanowiłam stanąć na sali po tej drugiej stronie  jako instruktor. I tak się zaczęło. Parę szkoleń mam już za sobą, ale na tym się nie zatrzymuje. Trzeba rozwijać się i poznawać nowe.

W treningach z Wami stawiam na bezpieczeństwo i dobra zabawę pomimo wysiłku jaki wkładamy w trening. Ogromnie się cieszę, że mogłam dołączyć do MG TEAM i mogę z dziewczynami tworzyć to miejsce, które traktuje jak drugi dom. A kiedy widzę jak wracacie do mnie na zajęcia to skrzydła rosną. Widzę, że warto było,  a to co robię ma sens. Będę działać dalej, żeby Was i siebie nie zawieść.

Do zobaczenia na sali.

GOSIA ORYŃSKA

GOSIA ORYŃSKA

Ze sportem związana od zawsze, a od przeszło 12 lat, jako instruktor, swoją pasją zarażam także innych.
Zaczynałam od zajęć na rowerach stacjonarnych, poprzez kettle, systemy podwieszane, zajęcia wzmacniające, functional step, aż po stretching. Ostatnio poznaję też pilates – kto wie jak ta relacja się potoczy.
Myślę, że uprawianie sportu jest najlepszym co możemy dla siebie robić – trzeba tylko znaleźć taką formę, która sprawia nam przyjemność i osobę, która zadba o nasze bezpieczeństwo oraz odpowiednie efekty treningowe.
Śmiem więc twierdzić, że jesteśmy tu wszystkie w dobrym miejscu i czasie.

	 KAMILA PIĄTEK

KAMILA PIĄTEK

Cześć, mam na imię Kamila. Jestem z wykształcenia Technologiem Żywności, które zdobyłam w malowniczym Krakowie. Obecnie mieszkam w Łodzi, gdzie angażuje się jako trener personalny, realizując swoją pasję do zdrowego stylu życia. Moje zainteresowania skupiają się na aktywnym spędzaniu czasu oraz promowaniu zdrowego podejścia do żywienia, nie popierając żadnych restrykcji. Z wielką przyjemnością wykonuje treningi mięśni brzucha! Jednak uwielbiam dbać o całe ciało. Pamiętajcie, że wynikiem tego co robicie teraz, będzie Wasze resztę życia!

JULIA ŁUKASZCZYK

JULIA ŁUKASZCZYK

Cześć, nazywam się Julka. Jestem studentką psychologii, instruktorką fitness i trenerką personalną. Uwielbiam promować zdrowy tryb życia i dlatego czas wolny zawsze spędzam aktywnie.
Podczas zajęć fitness uwielbiam dzielić się swoją pozytywną energią, zarażać pasją, czerpać radość z ruchu. Lubię różnorodność treningów – od intensywnych ćwiczeń areobowych po stretching.