Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up
MARTA GORĄCA

MARTA GORĄCA

Z zawodu oraz powołania jestem Trenerem personalnym, pasjonatką zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej.

Jestem tutaj po to, aby dzielić się swoją pasją do zdrowego stylu życia, pokazać drogę do dobrego samopoczucia, zdrowia fizycznego i psychicznego. Każdego dnia daję motywację oraz inspiracje do działań, które niosą za sobą wielkie zmiany na lepsze życie.

Wszystko, co tutaj znajdziesz to efekt mojego wieloletniego doświadczenia pracy jako Instruktor, Trener, Szkoleniowiec.
Towarzyszy mi motto: „Everything is a choice”. Uczę słuchania siebie, swoich potrzeb i reagowania na nie. Dbania o siebie holistycznie. Przez trening i zdrowy styl życia do szczęścia i harmonii.

Regularnie organizuję FIT CAMPY, gdzie cudowne, różne pod względem wieku i doświadczeń życiowych Kobiety spotykają się na sali treningowej i podejmują działania, walczą o swoje Ja, lepsze życie, zdrowie i sprawność.

Co mnie uszczęśliwia w pracy jako trener personalny?

Kiedy widzę, jak ludzie, z którymi współpracuję personalnie czy online stają się szczęśliwsi, odnajdują poczucie własnej wartości, są pewniejsi siebie, co wpływa na całe ich życie i wszystko co robią. Każda taka przemiana i sukces wzbogaca moje życie. Z tych relacji wszyscy czerpiemy korzyści. Wierzę, że aktywność fizyczna właśnie tak działa na ludzi. Ja oddałam się temu już dawno temu i tak zostało do dziś.

Dla mnie najważniejszy jest człowiek. Robię tylko to, w co wierzę i co czuję.

KATARZYNA PIŁAT-BORATYŃSKA

KATARZYNA PIŁAT-BORATYŃSKA

Z wykształcenia i zawodu jestem psychologiem oraz terapeutą. Moja przygoda z fitnessem zaczęła się około 2004 roku. Przez wiele lat uczestniczyłam w zajęciach jako klientka, aż przyszedł czas, że postanowiłam zrobić uprawniwnia instruktora i stanąć po drugiej stronie. To był ogromny krok poza strefę własnego komfortu, który dał początek zmainom w moim życiu zawodowym i doprowadził do miejsca, w którym jestem dzisiaj. W tym czasie uczestniczyłam w wielu szkoleniach z zakresu fitnessu oraz ukończyłam kurs dla trenerów personalnych.

W pracy trenera ważna jest dla mnie dbałość o szczegóły oraz relacja, która tworzy się podczas wspólnych treningów. Jest to związane zarówno z techniką wykonywanych ćwiczeń, jak i stworzeniem takiego klimatu podczas zajęć/treningów, który pozwoli w 100% oddać się temu, co dzieje się na sali, a w konsekwencji da radość i spełnienie podopiecznym. Uwielbiam trening funkcjonalny, pracę z wykorzystaniem obciążenia własnego ciała oraz wolnym ciężarem. Od ponad 3 lat prowadzę zajęcia BODYART i deepWORK i ten sposób pracy z człowiekiem w ujęciu holistycznym stał się najbliższy memu sercu.

Uwielbiam kontakt z naturą. Las to mój dom. W wolnym czasie wędruję i robię mnóstwo zdjęć. A muzyka to moje antidotum na wszystko.
Cenię sobie rozwój własny i lubię towarzyszyć innym w ich drodze życiowej. Człowiek fascynuje mnie w całości, dlatego powstała koncepcja Trenera Ciała i Duszy.

KAROLINA WYSOCKA

KAROLINA WYSOCKA

Cześć, mam na imię Karolina i jestem studentką technologii żywności. Swoją przygodę ze sportem zaczęłam trenując w najmłodszych latach koszykówkę, a następnie tenis. Pomimo zakończenia kariery sportowej te dwie dyscypliny towarzyszą mi cały czas. Zarówno w moim treningu, jak i moich podopiecznych stawiam na jego funkcjonalność oraz budowanie świadomości swojego ciała, słuchania jego potrzeb.

Moim zdaniem trening w znacznym stopniu kształtuje nas w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Przynosi ulgę podczas ciężkich dni oraz uspokaja naszą duszę, gdy tego potrzebujemy i słuchamy co mówi nam nasze ciało.

Ostatnio moje treningi są głównie ukierunkowane na trójbój oraz trening funkcjonalny w muzyce, staram się znaleźć równowagę między dwoma całkowicie różnymi formami treningu.
Podczas pracy najważniejsza jest dla mnie możliwość dzielenia się dobrą energią z ludźmi, nieustanny rozwój oraz radość, jaką daje mi praca z drugim człowiekiem. W skrócie — jestem osobą, której ciężko usiedzieć w jednym miejscu i która uwielbia świadomość, iż może pomagać rozwijać się swojemu podopiecznemu podczas treningu oraz na płaszczyźnie psychicznej, dzięki czemu może poznać lepiej samego siebie.

AGNIESZKA JĘDRZEJCZAK

AGNIESZKA JĘDRZEJCZAK

Cześć, jestem Agnieszka. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą i biomasażystą ale zawodowo zajmuję się zupełnie czymś innym.

Sport był w moim życiu od zawsze choć nie ukrywam, że zdarzyły się chwilę słabości i przerwy. Przez kilka lat trenowałam gimnastykę artystyczną, później była  przygoda z pływaniem i lekkoatletyką. Fitness w moim życiu pojawił się w 2011 roku. Najpierw przez wiele lat uczestniczyłam w zajęciach jako klientka i próbowałam wtedy wielu form. Aż 4 lata temu na mojej drodze stanęła Marta. To spotkanie wiele zmieniło w moim życiu. Pokochałam trening funkcjonalny do muzyki oraz BODYART. To są treningi dla których zawsze znajdę czas. Dla urozmaicenia lubię zrobić też trening z większym ciężarem, aby ciało dostało inny bodziec. Treningi to moje drugie życie.

To Marta rozpaliła we mnie iskrę. Uświadomiła, że warto zamienić pasje w coś więcej i postanowiłam stanąć na sali po tej drugiej stronie  jako instruktor. I tak się zaczęło. Parę szkoleń mam już za sobą, ale na tym się nie zatrzymuje. Trzeba rozwijać się i poznawać nowe.

W treningach z Wami stawiam na bezpieczeństwo i dobra zabawę pomimo wysiłku jaki wkładamy w trening. Ogromnie się cieszę, że mogłam dołączyć do MG TEAM i mogę z dziewczynami tworzyć to miejsce, które traktuje jak drugi dom. A kiedy widzę jak wracacie do mnie na zajęcia to skrzydła rosną. Widzę, że warto było,  a to co robię ma sens. Będę działać dalej, żeby Was i siebie nie zawieść.

Do zobaczenia na sali.

PAULINA WALASIAK

PAULINA WALASIAK

Do moich podopiecznych podchodzę z empatią oraz zrozumieniem, a najważniejsza jest dla mnie poprawność wykonywanego ćwiczenia. Często mniej znaczy więcej i to właśnie staram się przekazać moim podopiecznym. Mniej powtórzeń danego ćwiczenia, ale wykonanego w poprawny sposób może uchronić nas od jego negatywnych konsekwencji.

Moim celem jest to abyś po zajęciach czuł/a się zmotywowany/a, dlatego zestawy ćwiczeń, które proponuję są przemyślane. Obserwuję uczestników w trakcie zajęć oraz proponuję alternatywę jeżeli jest to potrzebne. Dzięki temu możesz progresować swoją pracę, a nie się zniechęcać.

Wierzę, że aktywność fizyczna może zmienić nasze podejście do wielu spraw. Uczymy się konsekwencji w działaniu oraz tego, aby nie odpuszczać. Przełamując swoje bariery w trakcie treningu motywujemy się jednocześnie do tego, aby robić to samo w każdej innej przestrzeni naszego życia.

Prywatnie, coraz częściej powtarzam sobie „Żyj odważnie!”. I tego właśnie staram się trzymać. Dlatego przyjmuję to co los mi daję z otwartością oraz wdzięcznością. Niezwykle cenię w ludziach prawdę oraz autentyczność. Wolny czas zazwyczaj spędzam aktywnie, skupiam się na zdrowym i świadomym życiu. Dużo też czytam.

Jeżeli szukasz ciężkiego, ale mądrego treningu to zapraszam Cię na zajęcia. Przyjdź i zobacz. Poznajmy się.

KAROLINA PAWLAK

KAROLINA PAWLAK

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego o specjalizacji analityk chemiczny. Ścisły umysł nie wyklucza mojego zamiłowania do sportu i aktywnego trybu życia. Ze sportem jestem związana od dzieciństwa najpierw poprzez taniec, a następnie jako certyfikowany sędzia piłki nożnej. Moją kolejną pasją jest rower – w sezonie najchętniej wcale bym z niego nie schodziła.

Motywuje i zarażam pozytywną energią, a na prowadzonych przeze mnie zajęciach/ treningach nie ma czasu na nudę.

Osobiście interesuję się treningiem siłowym opartym na wolnych ciężarach oraz ćwiczeniach wielostawowych. Natomiast w pracy z klientem stawiam na wszechstronny rozwój całego ciała. Każdy trening zostaje dobrany indywidualnie pod Wasze predyspozycje oraz oczekiwania. Zwracam dużą uwagę na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń oraz bezpieczeństwo co zmniejsza ryzyko urazów i kontuzji.