Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up
MARTA GORĄCA

MARTA GORĄCA

Z zawodu oraz powołania jestem Trenerem personalnym, pasjonatką zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej.

Jestem tutaj po to, aby dzielić się swoją pasją do zdrowego stylu życia, pokazać drogę do dobrego samopoczucia, zdrowia fizycznego i psychicznego. Każdego dnia daję motywację oraz inspiracje do działań, które niosą za sobą wielkie zmiany na lepsze życie.

Wszystko, co tutaj znajdziesz to efekt mojego wieloletniego doświadczenia pracy jako Instruktor, Trener, Szkoleniowiec.
Towarzyszy mi motto: „Everything is a choice”. Uczę słuchania siebie, swoich potrzeb i reagowania na nie. Dbania o siebie holistycznie. Przez trening i zdrowy styl życia do szczęścia i harmonii.

Regularnie organizuję FIT CAMPY, gdzie cudowne, różne pod względem wieku i doświadczeń życiowych Kobiety spotykają się na sali treningowej i podejmują działania, walczą o swoje Ja, lepsze życie, zdrowie i sprawność.

Co mnie uszczęśliwia w pracy jako trener personalny?

Kiedy widzę, jak ludzie, z którymi współpracuję personalnie czy online stają się szczęśliwsi, odnajdują poczucie własnej wartości, są pewniejsi siebie, co wpływa na całe ich życie i wszystko co robią. Każda taka przemiana i sukces wzbogaca moje życie. Z tych relacji wszyscy czerpiemy korzyści. Wierzę, że aktywność fizyczna właśnie tak działa na ludzi. Ja oddałam się temu już dawno temu i tak zostało do dziś.

Dla mnie najważniejszy jest człowiek. Robię tylko to, w co wierzę i co czuję.

KATARZYNA PIŁAT-BORATYŃSKA

KATARZYNA PIŁAT-BORATYŃSKA

Z wykształcenia i zawodu jestem psychologiem oraz terapeutą. Moja przygoda z fitnessem zaczęła się około 2004 roku. Przez wiele lat uczestniczyłam w zajęciach jako klientka, aż przyszedł czas, że postanowiłam zrobić uprawniwnia instruktora i stanąć po drugiej stronie. To był ogromny krok poza strefę własnego komfortu, który dał początek zmainom w moim życiu zawodowym i doprowadził do miejsca, w którym jestem dzisiaj. W tym czasie uczestniczyłam w wielu szkoleniach z zakresu fitnessu oraz ukończyłam kurs dla trenerów personalnych.

W pracy trenera ważna jest dla mnie dbałość o szczegóły oraz relacja, która tworzy się podczas wspólnych treningów. Jest to związane zarówno z techniką wykonywanych ćwiczeń, jak i stworzeniem takiego klimatu podczas zajęć/treningów, który pozwoli w 100% oddać się temu, co dzieje się na sali, a w konsekwencji da radość i spełnienie podopiecznym. Uwielbiam trening funkcjonalny, pracę z wykorzystaniem obciążenia własnego ciała oraz wolnym ciężarem. Od ponad 3 lat prowadzę zajęcia BODYART i deepWORK i ten sposób pracy z człowiekiem w ujęciu holistycznym stał się najbliższy memu sercu.

Uwielbiam kontakt z naturą. Las to mój dom. W wolnym czasie wędruję i robię mnóstwo zdjęć. A muzyka to moje antidotum na wszystko.
Cenię sobie rozwój własny i lubię towarzyszyć innym w ich drodze życiowej. Człowiek fascynuje mnie w całości, dlatego powstała koncepcja Trenera Ciała i Duszy.

KAROLINA WYSOCKA

KAROLINA WYSOCKA

Cześć, mam na imię Karolina i jestem studentką technologii żywności. Swoją przygodę ze sportem zaczęłam trenując w najmłodszych latach koszykówkę, a następnie tenis. Pomimo zakończenia kariery sportowej te dwie dyscypliny towarzyszą mi cały czas. Zarówno w moim treningu, jak i moich podopiecznych stawiam na jego funkcjonalność oraz budowanie świadomości swojego ciała, słuchania jego potrzeb.

Moim zdaniem trening w znacznym stopniu kształtuje nas w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Przynosi ulgę podczas ciężkich dni oraz uspokaja naszą duszę, gdy tego potrzebujemy i słuchamy co mówi nam nasze ciało.

Ostatnio moje treningi są głównie ukierunkowane na trójbój oraz trening funkcjonalny w muzyce, staram się znaleźć równowagę między dwoma całkowicie różnymi formami treningu.
Podczas pracy najważniejsza jest dla mnie możliwość dzielenia się dobrą energią z ludźmi, nieustanny rozwój oraz radość, jaką daje mi praca z drugim człowiekiem. W skrócie — jestem osobą, której ciężko usiedzieć w jednym miejscu i która uwielbia świadomość, iż może pomagać rozwijać się swojemu podopiecznemu podczas treningu oraz na płaszczyźnie psychicznej, dzięki czemu może poznać lepiej samego siebie.