Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Agnieszka Jędrzejczak

 

Cześć, jestem Agnieszka. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą i biomasażystą ale zawodowo zajmuję się zupełnie czymś innym.

Sport był w moim życiu od zawsze choć nie ukrywam, że zdarzyły się chwilę słabości i przerwy. Przez kilka lat trenowałam gimnastykę artystyczną, później była  przygoda z pływaniem i lekkoatletyką. Fitness w moim życiu pojawił się w 2011 roku. Najpierw przez wiele lat uczestniczyłam w zajęciach jako klientka i próbowałam wtedy wielu form. Aż 4 lata temu na mojej drodze stanęła Marta. To spotkanie wiele zmieniło w moim życiu. Pokochałam trening funkcjonalny do muzyki oraz BODYART. To są treningi dla których zawsze znajdę czas. Dla urozmaicenia lubię zrobić też trening z większym ciężarem, aby ciało dostało inny bodziec. Treningi to moje drugie życie.

To Marta rozpaliła we mnie iskrę. Uświadomiła, że warto zamienić pasje w coś więcej i postanowiłam stanąć na sali po tej drugiej stronie  jako instruktor. I tak się zaczęło. Parę szkoleń mam już za sobą, ale na tym się nie zatrzymuje. Trzeba rozwijać się i poznawać nowe.

W treningach z Wami stawiam na bezpieczeństwo i dobra zabawę pomimo wysiłku jaki wkładamy w trening. Ogromnie się cieszę, że mogłam dołączyć do MG TEAM i mogę z dziewczynami tworzyć to miejsce, które traktuje jak drugi dom. A kiedy widzę jak wracacie do mnie na zajęcia to skrzydła rosną. Widzę, że warto było,  a to co robię ma sens. Będę działać dalej, żeby Was i siebie nie zawieść.

Do zobaczenia na sali.