Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

JEDŹ ZE MNĄ NA CAMP!

Dzień dobry!

Za chwilkę koniec zapisów na mój obóz FIT CAMP dla Kobiet 22-24.03!

Jeśli masz ochotę spędzić ze mną i grupą fantastycznych Kobiet weekend, to świetnie się składa! Już za chwilkę porywam Was na wyjazd w przepiękne miejsce w centrum Polski.

3 dni, a ładują tak, jakbyśmy spędziły tam co najmniej tydzień!

CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO NA OBOZIE?

Obóz przeznaczony jest dla każdej Kobiety! Niezależnie od wieku, poziomu zaawansowania. Każda znajdzie dla siebie aktywność oraz czas taki, jak lubi i taki, jakiego potrzebuje!

Na obozie zaplanowanych jest 12 treningów i to Ty wybierasz, decydujesz, w których weźmiesz udział. Wiesz, który ja kocham najbardziej? Poranny rozruch 😍, a dlaczego? Bo uwielbiam ten moment, kiedy wszystko budzi się do życia, a my stawiamy pierwsze kroki, podziwiając poranek i cudowną okolicę. Biegasz lub spacerujesz, przytulasz się do drzew, medytujesz i chodzisz boso po trawie! Uwielbiam to!

Taką wizytówką i ulubionym treningiem jest BOOT CAMP. Wykorzystujemy tutaj sprzęt, z którym często macie okazję ćwiczyć pierwszy raz. Oprócz naprawdę porządnego treningu to też super zabawa i integracja!

Będzie też coś, co pozwoli Ci się rozwinąć w ruchu i popracować nad jego jakością, czyli pilates. Nie zapominam też o regeneracji w postaci stretchingu, do którego wykorzystamy sobie chociażby rollery, by było jeszcze bardziej efektywnie.

Oferta jest baaaardzo bogata i jak widzisz, możesz naprawdę super poćwiczyć w te 3 dni. Czas odpoczynku również zaplanowałam, spokojnie!

Obóz to doskonała okazja, żeby rozpocząć przygodę ze zdrowym trybem życia lub odzyskać zapał i chęci do działania. Chciałam też, żeby obóz przeznaczony był dla osób o różnym stopniu zaawansowania, stąd treningi będą miały dwa stopnie trudności, dzięki czemu zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane dostaną odpowiedni dla siebie wycisk.

Podsumowując, w cenie obozu na obozowiczki czeka:

  • przepiękny Hotel Columna Medica w otoczeniu lasu – prosto w sercu natury,
  • duża dawka ruchu pod moim czujnym okiem,
  • pakiet powitalny z prezentami,
  • zdrowa dieta – 3 posiłki dzienne z ogromnym wyborem potraw, także wersje wege oraz bez laktozy czy glutenu,
  • relaks w saunie i SPA,
  • video i foto-relację przygotowaną przez profesjonalistkę Magdę 🙂
  • i inne atrakcje.

Jesteś zdecydowana? A może jeszcze się wahasz? Napisz do mnie, bo mam dla Ciebie ofertę last minute! Czekam na Twoje zgłoszenie, a resztą zajmę się już na miejscu. Będzie wspaniale!!!

Twoja Gorączka :*

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*