Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

WYZWANIE WIOSENNE #10DAYSABSCHALLENGE

Już w poniedziałek wielkie odliczanie do wiosny. Zaczynamy wiosenne 10-dniowe wyzwanie. Uwielbiam takie krótkie wyzwania, bo te na maksa motywują i pozwalają wytrwać od początku do końca.

Pewnie zastanawiasz się, czy w ogóle warto podchodzić do czego, co trwa tylko 10 dni. Ja Ci powiem TAK! Nie raz już Dziewczyny udowadniały, że można osiągnąć fajne efekty w tak krótkim czasie. Dlaczego? Bo jesteś w procesie, zmieniasz maleńkie rzeczy w swojej codzienności, które odgrywają kluczową rolę. Chociażby pilnujesz się z piciem wody, robisz detox cukrowy, unikach pszenicy. I naprawdę można poczuć różnicę już po kilku dniach!

Zadaniem wyzwania jest Cię z motywować i przygotować do dalszej pracy samodzielnie. Mało tego! Wszystkie treningi możesz powtarzać wielokrotnie. Jest to nawet wskazane. Dzięki temu pracujesz z określonym planem działania i widzisz postępy, jakie robisz w danym treningu.

Ok! Zobacz, co czeka Cię w najbliższym wyzwaniu!

  1. 10 TRENINGÓW. Z tego aż 7 odbywa się live na moim profilu na Instagramie. Reszta będzie wrzucona w formie karuzeli z zestawem ćwiczeń do wykonania. Prosto i na wyciągnięcie ręki!
  2. Niespodzianka! Do pobrania będę miała dla Ciebie przykładowy jadłospis. Lekki, bez cukru, bez pszenicy! Byś poczuła lekkość w ciele i brzuszku, bo przecież to ABS challenge.
  3. Założenia wyzwania:
  4. detox cukrowy – zero słodyczy, dopuszczalne są owoce, koktajle z przepisów, samodzielnie przygotowane słodkie przekąski (inspiracje podeślę);
  5. codzienna aktywność – ta z planu działania, ale nie tylko! Ruszaj się jak najwięcej w ciągu dnia, spaceruj, a może wyjdziesz pobiegać? Baw się z dziećmi, wybieraj schody zamiast windy;
  6. pielęgnacja – szczotkowanie, maski na twarz, pielęgnacja całego ciała, zimne prysznice;
  7. poranny rozruch – 10 min na dzień dobry, codzienna seria na brzuch pilatesowa, znajdziesz w wyróżnionych relacjach u mnie na Instagramie;

Razem, w grupie motywacja jest duuużo większa! Daj się porwać, zrób coś dla siebie!

Czekam na Twój znak, że jesteś gotowa na to wyzwanie. Dołącz do niego TUTAJ.

Czekam też na Twoje udostępnienia i aktywność na Instagramie! Buziaki!

Marta

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*