Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

PROGRAM METAMORFOZA W 6 TYGODNI ONLINE, CZYLI NOWA ERA TRENINGOWA NASTAŁA

Zacznę od krótkiego wprowadzenia, czym jest ten program i w jaki sposób funkcjonował dotychczas. 
Dokładnie dwa lata temu ruszyła pierwsza edycja PROGRAMU METAMORFOZA, w której wzięło udział 15 Osób. Wśród Nich znalazła się część moich Podopiecznych, którzy na ten czas zawiesili treningi personalne, aby sprawdzić się w czymś innym, nowym. 
Był to strzał w dziesiątkę! Dokładnie opracowany i rozłożony w czasie plan treningowy, monitorowanie efektów, testy na początku i na końcu, zaangażowanie Uczestników przyniosły sukces. Zarówno Im, bo osiągnęli świetne wyniki, jak i mnie, bo miarą mojego sukcesu jest sukces moich Podopiecznych. Pierwsza edycja jest zawsze najtrudniejsza, bo nie wiesz, czego się spodziewać. A tutaj wszystko było tak, jak powinno! To sprawiło, że nabrałam wiatru w żagle i opracowałam następne programy. 

Metamorfoza - nowy projekt, bodźce i wyzwania

Każda kolejna METAMORFOZA, to nowy program, nowe bodźce i nowe wyzwania. Jedna nawet odbyła się na BOSU i to było istne szaleństwo! Z każdej edycji jestem dumna. Przez ten program przeszły dziesiątki Uczestników, którzy kończyli swoją edycję z wielką satysfakcją, świetnymi wynikami i przede wszystkim motywacją do dalszych działań.
Wielokrotnie otrzymywałam pytania o edycję online. Zwłaszcza wtedy, kiedy wszyscy wylądowaliśmy na logdownie. Ale broniłam się przed tym. W zasadzie nie wiem dlaczego. Pewnie dlatego, że na co dzień mam bardzo dużo pracy, a wiedziałam, że ten projekt pochłonie mnie na amen. Wiedziałam też, że wymaga 100% zaangażowania, musi się wyróżniać i musi być petardą. 
Czy to, że właśnie startuje pierwsza edycja oznacza, że tak właśnie będzie?
Wierzę w to bardzo! Nie może być inaczej. Wszystkie ręce na pokład i działamy! Mam ogromne wsparcie wyjątkowych Partnerów, świetny plan działania i gotowych Uczestników. To po prostu musi się udać.

leo.

Nie sądziłam, że będzie tak duże zainteresowanie. Dodało mnie to skrzydeł jeszcze bardziej. Jesteśmy w trakcie kolejnego logdownu, mniej ruszamy się z domu, a niektórzy wcale. W związku z tym to jest najlepszy moment na to, by zrobić coś dla siebie! Jeśli też tak myślisz, to raz dwa szykuj się na kolejną edycję. A być może znajdzie się jeszcze miejsce na tę. 

CO CIĘ CZEKA W PROGRAMIE METAMORFOZA W 6 TYGODNI ONLINE?

Zależało mi, aby zachować intymność pracy i grupy. Dlatego podjęłam decyzję o ograniczonej ilości osób. Z Uczestnikami spotykać się będę w grupie na treningach live, ale też na indywidualnych konsultacjach. Stąd też te ograniczenia osób. Każdego chcę poznać, chcę obserwować Jego drogę, monitorować efekty, być wsparciem, kiedy takie będzie potrzebne. 
W związku z tym pracujemy w zamkniętej grupie, gdzie oprócz treningów będą pogadanki, wykłady, materiały dodatkowe i przede wszystkim masa motywacji do działania. 
Program przygotowany jest tak, by móc go realizować w domu. Każdy trening jest zapisywany, więc te osoby, które nie mogą uczestniczyć live, mają konkretny czas na odrobienie tego treningu.
Postępy są monitorowane, a Uczestnicy zdają raporty na bieżąco. 
Spotykamy się regularnie przez 6 tygodni, a intensywność treningów rośnie wprost proporcjonalnie do możliwości. A te są coraz większe z treningu na trening, z dnia na dzień i tygodnia na tydzień. Uwielbiam obserwować ten progres Uczestników. 

CZY DAM SOBIE RADĘ?

To pytanie bardzo często mi zadawałyście przed podjęciem decyzji. Moja odpowiedź brzmi „tak”, jeśli jesteś na to gotowa i tego chcesz. Treningi, ćwiczenia są tak skonstruowane, że możesz je robić w wersji podstawowe, a możesz podkręcać śrubę i robić więcej, szybciej, mocniej. Wszystko zależy od Twoich możliwości.
Zarówno osoba początkująca da sobie radę, no Dziewczyny, to w końcu dla Was jest ten program, aby Was ruszyć, zmotywować i wspólnie osiągnąć sukces! Jaki i osoba zaawansowana znajdzie dla siebie wyzwania. Wielokrotnie moi Podopieczni brali udział, nawet po kilka razy w tym programie jako bodziec w swoich planach treningowych. Ja Im nawet zalecam raz w roku zrobić ten program, bo jest to świetne wyzwanie dla Ciała, coś zupełnie innego. A każdy z nas potrzebuje różnorodności w planie treningowym.

CO Z ODŻYWIANIEM?

Uczestnicy dostają jadłospisy, które mogą być dla Nich inspiracją, a mogą też korzystać z nich 1:1. Ci którzy mnie znają, wiedzą, że cenię sobie prostotę i minimalizm na talerzu. W związku z tym nie spodziewaj się, że to będą trudne przepisy z nieznanych Ci produktów. Wręcz przeciwnie! Kiedyś nawet córka jednej z Uczestniczek gotowała z tych przepisów dla wszystkich domowników. 

6 TYGODNI TO DUŻO I MAŁO, CZY RZECZYWIŚCIE MOŻNA UZYSKAĆ WIDOCZNE EFEKTY?

Absolutnie tak! Nie trąbiłabym o tym na lewo i prawo gdyby było inaczej. Poprzednie edycje, a było ich już 9 mówią same za siebie. A raczej wyniki Uczestników potwierdzają skuteczność tego programu. Lecą w dół centymetry i kilogramy, jak szalone! Bardzo często chwalę się tymi wynikami w relacjach na Instagramie. Mam je nawet w wyróżnionych, zapraszam. 
Natomiast mało, bo to naprawdę niewiele czasu, który musisz przeorganizować, aby w 100% zrealizować plan działania. Tylko 6 tygodni z Twojego życia! A zyskasz więcej, niż Ci się wydaje. Potrafią przynieść tą upragnioną sylwetkę. 
Natomiast mało, bo to naprawdę niewiele czasu, który musisz przeorganizować, aby w 100% zrealizować plan działania. Tylko 6 tygodni z Twojego życia! A zyskasz więcej, niż Ci się wydaje.

Oczywiście na programie świat się nie kończy i najważniejsze to mieć plan na dalsze działania. Dlatego Uczestnicy otrzymują zniżkę na subskrypcję mojej platformy online. Po tych tygodniach regularnych treningów, zmagań, działań ciężko jest nie robić nic. Ludzie są bardziej zmotywowani i chętni do dalszych treningów. Wierzę, że i teraz tak będzie. Tym bardziej, że na platformie również dużo się dzieje. Kolejne wyzwania startują lada moment, dodawane są nowe treningi. Warto tam zajrzeć.

NAGRODA GŁÓWNA

Nie lubię rywalizacji, chyba, że jest zdrowa. W tym przypadku tak będzie. Każdy Uczestnik otrzymuje upominki, ale jedna Osoba wygrywa Nagrodę Główną. Kogo nagrodzę? Będzie to Kobieta. Już tłumaczę dlaczego. Oczywiście do programu zgłaszają się też mężczyźni, często Dziewczyny zachęcają swoich partnerów, aby ci trenowali razem z nimi. Bardzo to wspieram i kibicuję tym relacjom. Natomiast moja praca kierowana jest stricte do Kobiet. Z nimi pracuję na co dzień, dla nich organizuję wyjazdy, ich energię kocham i cenię najbardziej na świecie. Uważam, że zasługują na wszystko, co najlepsze, dlatego NAGRODA GŁÓWNA powędruje do Jednej z Uczestniczek.

W jaki sposób wybiorę tę Jedną? Szczerze, to już się tego obawiam, bo najlepiej wszystkie obdarowałabym tak samo. Ale! Wygrywa:

  • największy efekt w pomiarach, zdjęciach sylwetki;
  • zaangażowanie, frekwencja na treningach;
  • 100% zrealizowanego planu;
  • udzielanie się w mediach społecznościowych, dla podtrzymania motywacji swojej, jak i innych Uczestników;
  • regularność w raportowaniu.

Jak widzicie, wybór nie będzie łatwy, ale z pomocą moich Partnerów dam radę. 

No właśnie, a co będzie Nagrodą Główną? O co walczą? Ha! Przede wszystkim o siebie i dla siebie. A nagroda główna to miły bonus na świętowanie tego wszystkiego. Już Wam piszę króciutko na temat moich cudownych Partnerów. 

1. KARINA WITKOWSKA STUDIO FRYZJERSKIE

https://karinawitkowska.pl

Karina to moja Podopieczna, która jak tylko usłyszała o Programie od razu zaproponowała, że doda tutaj coś od siebie. Jestem dumna i szczęśliwa, bo to wielka Artystka i nie jedna z nas marzy o tym, żeby trafić w Jej ręce. 
Karina ma w Łodzi na ulicy Piotrkowskiej swoje studio fryzjerskie, gdzie pracuje na najlepszych kosmetykach i kieruje się najnowszymi trendami. Potrafi fryzurze nadać nowe życie i świeżość. To będzie coś niesamowitego.
Karina przeprowadzi naszej Zwyciężczyni strzyżenie, koloryzację, botoks na włosy, podaruje kosmetyki do pielęgnacji w domu. Wartość tej nagrody to 1000zł. 

2. BUTIK MAŁA CZARNA

https://malaczarna.store

Mała Czarna to butik, który powstał z myślą o Nas Dziewczyny. O kobietach, ceniących najwyższą jakość i unikalny styl. Polskie, wyszukane marki w jednym miejscu, wszystko po to by zapewnić najlepszy komfort zakupów.
Za Małą Czarną również stoi moja Podopieczna Agata, która zaproponowała, że dla Zwyciężczyni kompltujemy stylizację spośród najnowszej kolekcji. 
A tam jest tyle perełek! Oprócz tego, że piękne ubrania, to czeka jeszcze porada doboru garderoby po METAMORFOZIE. Będzie się działo. 

3. KULKA BRANSOLETKI

https://www.kulkabransoletki.pl/pl/

Kiedy już będziemy mieć tak odmienioną Kobietę, dobierzemy dla Niej piękny naszyjnik od jedynej Kulki. Z czarnym turmalinem, czyli kamieniem ochronnym. To będzie wyjątkowy prezent na dobry początek nowej drogi. Brzmi magicznie, prawda?
Kulka to również moja cudowna Podopieczna Olivka, która nie pierwszy raz wspiera moje działania, za co jestem ogromnie wdzięczna. Ja osobiście biżuterię kulki kocham najbardziej na świecie, jestem przekonana, że i moje Dziewczyny z Programu pokochają. 

4. PERFUMIERIA QUALITY MISSALA W ŁODZI

https://instagram.com/gosia_quality_lodz?igshid=r45cd2nq00jm

To wyjątkowe miejsce, z bardzo ekskluzywnym wnętrzem, w którym poczujesz się jak w bajce. A Gosia, która również jest moją Podopieczną przeniesie Cię w magiczny świat zapachów, w jakim Cię jeszcze nie było. Wszystkie zmysły zostaną poruszone.
Gosia „ubierze” naszą Szczęśliwą Kobietę w piękny zapach, który jest nieodłącznym elementem stylizacji i również będzie zapowiedzią nowego rozdziału w życiu. Doradzi też w sprawach pielęgnacji twarzy, by zachować młodość i naturalne piękno na dłużej.

5. MONO CAFE ŁÓDŹ

https://monocafe.com.pl

 
To dwójka moich Podopiecznych, Ania i Kuba, którzy na gastronomicznej mapie Łodzi stworzyli absolutnie unikatowe miejsce. Tam nie tylko można wybornie zjeść, napić się najlepszej kawy w mieście w przepięknych filiżankach. Przede wszystkim jest to miejsce spotkań, wyjątkowych wydarzeń. Ania z Kubą dla Zwyciężczyni ufundowali voucher na romantyczną kolację. Tak więc, kiedy już wystroimy Naszą Damę, odmienimy, to ta spędzi cudowny wieczór w tym magicznym miejscu.

6. CZASU KROPLA

https://czasukropla.pl

Kolejne wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi, które wyznaje te same wartości, co ja. Holistyczne podejście, postrzeganie piękna jako coś więcej niż tylko wygląd zewnętrzny. 
Karolina, która jest właścicielką kliniki, ufundowała zabieg LIPOSONIX. Czym jest ten zabieg? 
LIPOSONIX to nieinwazyjna i bezpieczna alternatywa dla liposukcji chirurgicznej. Urządzenie wykorzystuje fale ultradźwiękowe o dużym natężeniu (HIFU), które docierają pod skórę, nagrzewają tkankę tłuszczową i niszczą komórki tłuszczowe. LIPOSONIX dociera dokładnie tam, gdzie chcemy, nie uszkadzając przy tym skóry. Natomiast zniszczone komórki tłuszczowe są naturalnie metabolizowane przez organizm i wydalane stopniowo przez 8-12 tygodni. W rezultacie skóra staje się jędrna i napięta, a tkanka tłuszczowa znika!
Zabieg nie wymaga serii. 
Wartość tej nagrody to 1800zł.

7. BRUBECK

https://www.brubeck.pl/sklep/

Firma odzieży sportowej i termoaktywnej, która oprócz tego, że przygotowała gifty dla każdego uczestnika, to do nagrody głównej dokłada cały zestaw treningowy. 
Dzięki temu łatwiej będzie się zmotywować do dalszych działań, treningów. Bo w nowym stroju zawsze bardziej się chce. 

8. ANGELIKA RĘKOWSKA

https://www.instagram.com/angelika_rekowska/

Angelika to moja Podopieczna, która oprócz tego, że jest cudowną, spełnioną Kobietą, robi piękne zdjęcia Kobiece. I właśnie taką sesję chcemy podarować naszej Gwieździe. Będzie wyjątkowo, magicznie, a część efektów na pewno Wam pokażemy. 

Tak naprawdę Partnerzy dołączają cały czas. Wybieram Ich z ostrożnością, bo zależy mi na unikatowym produkcie, dopieszczeniu moich Uczestników i trwałej współpracy. 
Jak widzicie Partnerzy są wyjątkowi, więc i Nagroda Główna taka jest. 
Buzia nie przestaje mi się śmiać, kiedy o tym myślę. Jestem bardzo dumna i szczęśliwa. 
Mam nadzieję, że będziecie śledzić postępy wszystkich Uczestników Programu i będziecie z nami przez ten czas.
Trzymajcie kciuki i do zobaczenia w świecie online.

1 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*