Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Paulina Walasiak

 

Do moich podopiecznych podchodzę z empatią oraz zrozumieniem, a najważniejsza jest dla mnie poprawność wykonywanego ćwiczenia. Często mniej znaczy więcej i to właśnie staram się przekazać moim podopiecznym. Mniej powtórzeń danego ćwiczenia, ale wykonanego w poprawny sposób może uchronić nas od jego negatywnych konsekwencji.

Moim celem jest to abyś po zajęciach czuł/a się zmotywowany/a, dlatego zestawy ćwiczeń, które proponuję są przemyślane. Obserwuję uczestników w trakcie zajęć oraz proponuję alternatywę jeżeli jest to potrzebne. Dzięki temu możesz progresować swoją pracę, a nie się zniechęcać.

Wierzę, że aktywność fizyczna może zmienić nasze podejście do wielu spraw. Uczymy się konsekwencji w działaniu oraz tego, aby nie odpuszczać. Przełamując swoje bariery w trakcie treningu motywujemy się jednocześnie do tego, aby robić to samo w każdej innej przestrzeni naszego życia.

Prywatnie, coraz częściej powtarzam sobie „Żyj odważnie!”. I tego właśnie staram się trzymać. Dlatego przyjmuję to co los mi daję z otwartością oraz wdzięcznością. Niezwykle cenię w ludziach prawdę oraz autentyczność. Wolny czas zazwyczaj spędzam aktywnie, skupiam się na zdrowym i świadomym życiu. Dużo też czytam.

Jeżeli szukasz ciężkiego, ale mądrego treningu to zapraszam Cię na zajęcia. Przyjdź i zobacz. Poznajmy się.