Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

KATARZYNA PIŁAT-BORATYŃSKA

 

Z wykształcenia i zawodu jestem psychologiem oraz terapeutą. Moja przygoda z fitnessem zaczęła się około 2004 roku. Przez wiele lat uczestniczyłam w zajęciach jako klientka, aż przyszedł czas, że postanowiłam zrobić uprawniwnia instruktora i stanąć po drugiej stronie. To był ogromny krok poza strefę własnego komfortu, który dał początek zmainom w moim życiu zawodowym i doprowadził do miejsca, w którym jestem dzisiaj. W tym czasie uczestniczyłam w wielu szkoleniach z zakresu fitnessu oraz ukończyłam kurs dla trenerów personalnych.

W pracy trenera ważna jest dla mnie dbałość o szczegóły oraz relacja, która tworzy się podczas wspólnych treningów. Jest to związane zarówno z techniką wykonywanych ćwiczeń, jak i stworzeniem takiego klimatu podczas zajęć/treningów, który pozwoli w 100% oddać się temu, co dzieje się na sali, a w konsekwencji da radość i spełnienie podopiecznym. Uwielbiam trening funkcjonalny, pracę z wykorzystaniem obciążenia własnego ciała oraz wolnym ciężarem. Od ponad 3 lat prowadzę zajęcia BODYART i deepWORK i ten sposób pracy z człowiekiem w ujęciu holistycznym stał się najbliższy memu sercu.

Uwielbiam kontakt z naturą. Las to mój dom. W wolnym czasie wędruję i robię mnóstwo zdjęć. A muzyka to moje antidotum na wszystko.
Cenię sobie rozwój własny i lubię towarzyszyć innym w ich drodze życiowej. Człowiek fascynuje mnie w całości, dlatego powstała koncepcja Trenera Ciała i Duszy.