Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

KAROLINA WYSOCKA

 

Cześć, mam na imię Karolina i jestem studentką technologii żywności. Swoją przygodę ze sportem zaczęłam trenując w najmłodszych latach koszykówkę, a następnie tenis. Pomimo zakończenia kariery sportowej te dwie dyscypliny towarzyszą mi cały czas. Zarówno w moim treningu, jak i moich podopiecznych stawiam na jego funkcjonalność oraz budowanie świadomości swojego ciała, słuchania jego potrzeb.

Moim zdaniem trening w znacznym stopniu kształtuje nas w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Przynosi ulgę podczas ciężkich dni oraz uspokaja naszą duszę, gdy tego potrzebujemy i słuchamy co mówi nam nasze ciało.

Ostatnio moje treningi są głównie ukierunkowane na trójbój oraz trening funkcjonalny w muzyce, staram się znaleźć równowagę między dwoma całkowicie różnymi formami treningu.
Podczas pracy najważniejsza jest dla mnie możliwość dzielenia się dobrą energią z ludźmi, nieustanny rozwój oraz radość, jaką daje mi praca z drugim człowiekiem. W skrócie — jestem osobą, której ciężko usiedzieć w jednym miejscu i która uwielbia świadomość, iż może pomagać rozwijać się swojemu podopiecznemu podczas treningu oraz na płaszczyźnie psychicznej, dzięki czemu może poznać lepiej samego siebie.