Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

ŚWIĄTECZNY PREZENTOWNIK NIE TYLKO NA GWIAZDKĘ CZ.1

Zacznę od tego, że moje propozycje, które znajdziesz w tym wpisie możesz wykorzystać przy okazji nie tylko prezentów na Gwiazdkę, ale na jakąkolwiek inną okazję.
Bardzo lubię takie prezentowniki, często sama się nimi inspiruję. Mam nadzieję, że moje propozycje zainspirują też Ciebie.
Znajdziesz tutaj przed wszystkim sposoby na spędzanie czasu wolnego, a przy tym poprawę jakości życia i zdrowia. Przygotowałam dla Ciebie różnego rodzaju VOUCHERY, które możesz wykorzystać zarówno stacjonarnie u mnie w studio, a część z nich również online.

Osobiście uwielbiam czas Świąt i przygotowania do nich. Te pozwalają cieszyć się tym magicznym czasem dłużej. Tajemnice związane z wyborem prezentów, wybieranie ich, chowanie, a później pakowanie i patrzenie na radość bliskich to najlepsza frajda.

Ok, zaczynamy! Pierwsze osiem propozycji to propozycje związane z aktywnościami. Są tutaj pakiety treningowe, programy treningowe oraz inne. Razem z takim prezentem możesz podarować wielkie zmiany w życiu bliskiej Ci osobie. Być może tego właśnie pragnie, o tym marzy. A Ty pomożesz Jej podjąć tę decyzję.

1. VOCHER NA MARTA GORĄCA FIT CAMP dla Kobiet.

Najczęściej wybierany Prezent przez Mężczyzn, którzy kupują te wyjazdy dla swoich Kobiet.

Razem z tym wyjazdem podarujesz bliskiej Kobiecie chwilę dla siebie w towarzystwie innych Kobiet. Chwilę relaksu i luksusu w pięknych miejscach. Odpoczynek połączony z treningiem w najlepszym wydaniu. 

Taki Voucher można zrealizować na dowolnym CAMPie w najbliższym roku. 

Jeśli wiesz, że Ona marzy o takim prezencie, nie zastanawiaj się, po prostu spełnij Jej małe marzenie. 

2. VOUCHER NA PROGRAM METAMORFOZA ONLINE.

Najbliższy termin to 4 stycznia. Startuje II edycja programu w wersji online, która trwa 6 tygodni. O samym programie więcej możesz poczytać tutaj: https://martagoraca.pl/program-metamorfoza/

W Programie mogą wziąć udział zarówno Kobiety jak i Mężczyźni. Dzisiaj kiedy Twoje miejsce do treningu zostało zamknięte lub po prostu wolisz zostać w domu, to najlepszy sposób by zadbać o siebie, zrealizować swoje cele. Zwłaszcza na początku NOWEGO ROKU! To najlepszy czas, motywacja jest wtedy ogromna i łatwiej jest zacząć.

Podaruj Bliskiej Ci Osobie zdrowie, formę, marzenia. Być może potrzebny jest ten kopniak do rozpoczęcia walki o siebie. To najlepsza okazja!

3. VOUCHER NA PLATFORMĘ ONLINE.

Na platformie online czeka masa treningów tematycznych. Od modelowania sylwetki przez treningi spalające po treningi mentalne czy też BODYART. To może być świetny dodatek do Twojej paczki świątecznej. Świetne jest to, że Ty decydujesz, na jaki czas wykupujesz dostęp i od kiedy on ma być przyznany. A programy, treningi można realizować dowolnie, gdziekolwiek się jest. W ofercie świątecznej z kodem: swieta -15% zniżki. A jeśli dostęp ma być odblokowany w konkretnym momencie, napisz najpierw na biuro@martagoraca.pl i przygotujemy ten dostęp specjalnie pod Twoje potrzeby. 

4. VOUCHER NA TRENINGI PERSONALNE ONLINE.

Wiesz, że Twoja Bliska Osoba chciałaby zacząć trenować, ale nie ma do tego odpowiednich narzędzi, nie wie jak zacząć? Podaruj Jej voucher na Treningi Personalne Online. W domu, bezpiecznie i swobodnie może realizować swój plan treningowy pod okiem Trenera. Ty decydujesz, jaki pakiet wybierasz. W ofercie świątecznej 15% zniżki.

5. VOUCHER NA KONSULTACJĘ ONLINE.

To fantastyczny pomysł na prezent dla Kogoś, kto nie wie, jak zacząć, od czego zacząć swoje treningi lub działania z platformą online. Na takiej konsultacji wyznaczamy cele treningowe i ustalamy plan działania. Można go realizować samodzielnie lub pod okiem trenera personalnego, również w wersji online. W ofercie świątecznej -15%.

6. VOUCHER NA PAKIET TRENINGÓW PERSONALNYCH STACJONARNIE.

Wspaniały prezent dla kogoś, kto jest z Łodzi. Tym bardziej, że na te vouchery mamy aż 15% zniżki w pakietach. Dotyczy to tylko oferty świątecznej. Ja uwielbiam takie prezenty. Czasem ciężko nam samym podjąć decyzję o jakiejś zmianie, czy działaniach. Potrzebna jest ta osoba trzecia, która podejmie ją za nas. Wtedy nie ma już wymówek. A Ty razem z tym prezentem podarujesz komuś bliskiemu zdrowie, sprawność, pewność siebie, marzenia.

7. VOUCHER NA KONSULTACJĘ Z TRENINGIEM PERSONALNYM STACJONARNIE.

Kiedy nie wiesz, czy cały pakiet treningów się sprawdzi, wykorzystaj opcję numer dwa. Niezobowiązująca konsultacja. Podczas takiego spotkania robi się trening próbny, który pokazuje Podopiecznemu, na czym taka współpraca polega. Robimy analizę składu masy ciała, którą póżniej analizujemy. Wyznacza się cele treningowe i plan działania. 

Po takiej konsultacji Podopieczny już wie, czy chce taką współpracę kontynuować i na jakich zasadach. Pomóż w postawieniu tego pierwszego kroku, a reszta zadzieje się sama. 

W ofercie świątecznej -15% na konsultację. 

8. VOUCHER NA MASAŻE W MARTA GORĄCA ATELIER.

W ofercie mamy różnego rodzaju masaże, w tym relaksacyjny, klasyczny, tkanek głębokich czy sportowy. Możesz zakupić jeden lub pakiet takich masaży. W ofercie świątecznej mamy 15% zniżki na wszystkie masaże. 

Podaruj bliskiemu chwilę relaksu i odprężenia. 

Mam nadzieję, że zainspirowałam Cię do wyboru wyjątkowego prezentu, z którym możesz podarować coś więcej niż tylko chwilę przyjemności. Każdy z nich to doświadczanie, odczuwanie, zmiana, marzenia. A to wszystko zostaje na długo w pamięci i sercu. Niech zadzieje się magia w te święta!

Kolejna część świątecznego prezentownika już w następnym wpisie.

Uściski ogromne!
Mikołajka Marta.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*