Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Program METAMORFOZA jest opracowanym przez Martę Gorącą programem treningów, gdzie każdy ma inny cel oraz inny bodziec. Każdego dnia rozwijasz bardziej inną zdolność motoryczną.
Jest efektem setek już godzin i rozmów z uczestnikami zajęć Marty. Jest odpowiedzią na ich bolączki i potrzeby.
Potrzeba jasnego planu działania, modyfikacja złych nawyków, stały harmonogram zajęć, problemy z wprowadzeniem i utrzymaniem nawyku regularnych zdrowych posiłków, brak wiary w zmianę i brak motywacji. Wszystko to zostało zebrane w jeden spójny i efektywny program.
Założeniem Marty jest to, że da uczestnikom wszelkie niezbędne narzędzia do tego, aby zmiana się zadziała i aby złe nawyki zostały wyparte przez te dobre. Program został tak skonstruowany, aby po jego zakończeniu uczestnik mógł bez problemu podtrzymać efekty tego, co wypracuje w ciągu 6 tygodni pracy.

Kim jest Marta?

Z zawodu oraz przede wszystkim powołania jestem Trenerem Personalnym, pasjonatką zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej.
Bezustannie wyznaczam sobie kolejne cele, do których nie boję się dążyć. Nie potrafię długo usiedzieć na miejscu, wciąż szukam kolejnych wyzwań, które mnie kształtują, dzięki temu zdobywam doświadczenie. W mojej pracy najbardziej cenię sobie relację z ludźmi.
Świadomość, że mogę pomóc im osiągać marzenia jest nieoceniona. Często podróżuję, prowadzę szkolenia na terenie całej Polski, realizuję się jako nauczyciel, z chęcią dzielę się wiedzą, edukuję, naprawiam, zmieniam, kreuję.
Chcę, by miejsce, które tworzę dawało ludziom coś więcej. Aby mogli poczuć się tutaj dobrze, jak w domu. Rożnego rodzaju spotkania, eventy, rozmowy, ludzie, relacje to jest to, po co tutaj wracamy i okazuje się, że trening jest tego pięknym uzupełnieniem. Dbam o jakość usług, z wielką starannością dobieram ludzi do pracy, nieustannie szkolimy się, ulepszając usługę jaką jest trening personalny.

Co mówią uczestnicy poprzednich edycji?

Archiwalne programy