Cześć,
Dziękuję za Twój zapis na szkolenie. Widzimy się 22 maja w czwartek o 20:00.
Ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona, zapisz tę datę w kalendarzu i bądź na czas.
Zobacz, co przygotować!
- strój sportowy – tak,
- będziemy ćwiczyć też,
- matę
- wodę
- notatnik
Pierwsza część szkolenia, to trening 30 minut.
Chcę Ci pokazać, jak dobrą i skuteczną pracę możesz wykonać w tak krótkim czasie.
A później przejdziemy do części merytorycznej, więc przyda się notatnik i długopis.
Szczegóły dostępu otrzymasz ode mnie w kolejnym mailu.
Dziękuję za Twoje zaufanie, uściski!
Marta.
