Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Zapoznaj się z moim unikatowym programem, jakim jest PROGRAM METAMORFOZA W 6 TYGODNI, dzięki któremu:

NAJBLIŻSZA EDYCJA STACJONARNA + ONLINE

TO TYLKO I AŻ 6 TYGODNI!

TYLKO, BO WIESZ DOKŁADNIE KIEDY START I KIEDY KONIEC.

AŻ, BO TAK DUŻO MOŻESZ OSIĄGNĄĆ W TYM CZASIE!

Co zawiera PROGRAM METAMORFOZA W 6 TYGODNI?

PROGRAM METAMORFOZA ONLINE to efekt pracy, doświadczenia i przepracowania różnego rodzaju metod.

SPRAWDZONY

SKUTECZNY

BEZPIECZNY

CO WYRÓŻNIA TEN PROGRAM?

Jest zaprojektowany tak, by przeprowadzić Cię przez tą drogę w sposób bezpieczny, przemyślany, krok po kroku i przynieść oczekiwane efekty.
Nie ma w nim przypadkowości. Każdy trening i jego progresja jest przemyślana.

START 26 WRZEŚNIA

Co osiągniesz z PROGRAMEM METAMORFOZA W 6 TYGODNI?

TO JEDYNY TAKI PRODUKT NA RYNKU!

Dla kogo jest ten program?

PROGRAM METAMORFOZA odbywał się stacjonarnie przed pandemią. Mamy też za sobą sporo edycji online, wszystkie kończyły się sukcesem Uczestników. Zaufały nam dziesiątki, jak nie setki osób, które regularnie wracają po kolejne materiały treningowe.

To wyjątkowy program, który starannie tworzę z myślą o Tobie. Dzień po dniu prowadzę Cię do celu.

W KOŃCU STACJONARNIE!

Przed edycjami online program ten odbywał się tylko stacjonarnie. Cieszył się niesamowitym powodzeniem, bo efekty, jakie się w nim osiąga przechodzą nasze pojęcie! Tych, którzy są z Łodzi, zapraszamy na salę!

BEZPIECZNIE, BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Zaoszczędzasz czas na dojazd i pieniądze na pojedyncze treningi. Do tych materiałów masz nieograniczony dostęp przez 10 tygodni. Odtwarzaj materiały tak, jak Tobie wygodnie. A nawet zaproś do tego projektu Rodzinę. Zróbcie to razem!

GOTOWY, JASNY PLAN DZIAŁANIA

Dokładnie wiesz, co robić jakiego dnia. Dostęp do materiałów masz w naszej zamkniętej grupie. Realizuj je zgodnie z planem, ale odtwarzaj tak, jak Tobie wygodnie. Rano, w południe, wieczorem. Bądź aktywna/y, udzielaj się w grupie, która ciągle żyje podczas programu. Dostaniesz tam masę motywacji i dobrej energii.

TRENINGI ONLINE i LIVE

Spotykamy się na treningach na żywo. Zarówno stacjonarnie jak i online, poprzez transmisje na żywo. Daje to niesamowitego kopa do działania i mnóstwo energii! Po każdym treningu meldujesz się w postaci raportu na grupie.

PROGRAM DOPASOWANY DO CIEBIE

Treningi są skalowane i dopasowane do Twoich potrzeb. Zawsze pokazywana jest wersja prostsza i trudniejsza. Z każdym tygodniem podnosimy poprzeczkę naszych działań. Nie ma przypadków, ten program skonstruowany jest tak, by po 6 tygodniach cieszyć efektami wszystkich uczestników.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Materiały zawierają masę wiedzy, cennych wskazówek technicznych i nie tylko. Tak, by móc jak najbardziej efektywnie z nich korzystać.

PROGRAM METAMORFOZA TO NIE TYLKO TRENINGI

START METAMORFOZY 26 września, KONIEC 4 listopada

Otrzymujesz mnóstwo materiałów dodatkowych oraz wsparcie Trenerów. Jest to kompleksowy program, w którym nie ma przypadkowych treningów. Od pierwszego do ostatniego dnia jesteś prowadzona/y z głową do celu.

Oprócz tego grupa programu żyje 24h na dobę. Znajdziesz tam masę wartościowych materiałów, nie tylko treningowych.

MASZ WĄTPLIWOŚCI?

Ten program działa! Spróbowało go już mnóstwo ludzi przed Tobą. To tutaj niektórzy chudli nawet 10kg! Centymetry w obwodach lecą w dół. Te wyniki mówią same za siebie! To działa. A oprócz efektów zewnętrznych budujesz coś dużo ważniejszego, długotrwałego, dzięki czemu osiągasz kolejne sukcesy. To MOTYWACJA!