Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

MASAŻ KLASYCZNY

To masaż wykorzystujący techniki masażu klasycznego o umiarkowanej intensywności. Jest doskonałym sposobem na jednoczesny relaks i rozluźnienie delikatnie spiętych mięśni.

30 min

90 zł

60 min

120 zł

MASAŻ RELAKSACYJNY

To masaż pozwalający na całkowite rozluźnienie i relaks, idealny dla osób zmęczonych i zestresowanych. Kojące światło świec, klimatyczna muzyka zapewni ci prawdziwy odpoczynek.

30 min

90 zł

60 min

120 zł

MASAŻ RELAKSACYJNY TWARZY, SZYI I DEKOLTU

Masaż dla wielbicieli zabiegów kosmetycznych na twarz, dający rozluźnienie mięśni, napięcie skóry oraz delikatnie drenujący zmniejszając obrzęki.

60 min

80 zł

MASAŻ MEDYCZNY – TERAPEUTYCZNY

Masaż wykorzystujący techniki masażu tkanek głębokich oraz terapii punktów spustowych. Zalecany dla osób zmagających się z dolegliwościami bólowymi oraz nadmiernym napięciem mięśni.

30 min

90 zł

60 min

130 zł

ZDROWOTNY Z ELEMENTAMI DRENAŻU LIMFATYCZNEGO

Masaż ten usprawnia przepływ limfy do węzłów chłonnych dlatego polecany jest dla osób zmagających się z obrzękami kończyn i uczuciem ich ciężkości.

30 min

90 zł

60 min

120 zł

KONSULTACJA

Opcja idealna dla osób zmagających się z dolegliwościami bólowymi szukająca trwałego rozwiązania. Podczas konsultacji przeprowadzony jest wnikliwy wywiad oraz analiza postawy ciała. Dowiesz się z czego wynikają dolegliwości oraz jaka jest możliwość ich zwalczenia. W trakcie konsultacji otrzymasz ćwiczenia do wykonywania w domu, prezentację autoterapii, propozycję zmiany stanowiska pracy oraz poradę dotyczącą rodzajów treningów i masaży, które są zalecane.

60 min

80 zł