Wyjazdy

Jestem organizatorką wyjazdów rekreacyjno-sportowych na terenie całej Polski.

 

ACTIVE CAMP to wyjazdy dedykowane każdemu, kto lubi aktywnie spędzać czas niezależnie od wieku, płci, rodzaju aktywności. Na naszych obozach każdy znajdzie coś dla siebie.

Z ogromną starannością wybieram miejsca, w których organizowane są obozy. Są to ośrodki, hotele o wysokim standardzie, bogate w strefę wellness & spa, sale treningowe, ekskluzywne, wygodne pokoje.

 

Podczas obozu zapewniamy zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem. Program wyjazdu to codzienne różnorodne treningi, wieczorki integracyjne, wycieczki, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Zapewniamy także atrakcje dla Dzieci!

Podczas obozów otrzymujesz 100 % motywacji i wsparcia, a kadra składa się z fantastycznych, wysoko wykwalifikowanych trenerów.

 

Ten wyjazd to odpowiedź na różne potrzeby naszych podopiecznych. Aktywny wypoczynek, metamorfoza, motywacja, poznawanie ludzi, edukacja… Indywidualne podejście i szeroka oferta to jest to, co wyróżnia te wyjazdy.

 

 Pozostałe edycje:

Active Winter

Wyjazd zimowy trwający od 6 do 10 dni.
Przeznaczony jest dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas, jest sportowym, fitnessowym freakiem lub też dopiero zaczyna swoją przygodę z aktywnością fizyczną.
Dzień obozowy to od 5 do 8 godzin treningów o różnej intensywności. W ofercie znajdziesz nowości treningowe, zajęcia mentalne, rehabilitacyjne, taneczne, modelujące, spalające. Skupiamy się na aktywności, edukacji zdrowego stylu życia, ale przede wszystkim ogromny nacisk kładziemy na budowanie atmosfery, integrację, odpoczynek.
Każdy obóz to nowe przeżycia, doświadczenia, nowinki treningowe i dodatkowe atrakcje.
Ognisko, termy, wieczory integracyjne, filmowe i dużo dużo więcej.
Na każdy obóz zapraszani są goście specjalni, którzy dzielą się z nami swoją wiedza, prowadzą inny rodzaj treningu.
W naszej ofercie znajdziesz także atrakcje dla dzieci. Jeśli planujesz wyjazd całą rodziną możesz liczyć na ofertę specjalną oraz na to, że zaopiekujemy się Twoimi pociechami, kiedy Ty będziesz świetnie się bawić podczas zajęć.
*** najbliższy obóz ***
04-10.02.2018 r. PORONIN
Ośrodek GRAND LIMBA http://grandlimba.pl
Szczegóły lada moment!

Active Summer

Wyjazd letni trwający od 6 do 10 dni.
Przeznaczony jest dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas, jest sportowym, fitnessowym freakiem lub też dopiero zaczyna swoją przygodę z aktywnością fizyczną.
Letnie obozy cieszą się ogromnym powodzeniem, również dlatego, że większość czasu spędzamy na treningach outdoorowych.
Dzień obozowy to od 5 do 8 godzin różnorodnych treningów. W ofercie znajdziesz zajęcia modelujące, spalające, taneczne, mentalne, reha, siłowe. Oprócz treningów edukujemy na temat zdrowego odżywiania się, treningu, nowości treningowych. W naszej ofercie znajdziesz też atrakcje dla dzieci. Możesz zaplanować wyjazd dla całej rodziny, a my zapewniamy opiekę Twoim dzieciom podczas kiedy Ty będziesz na zajęciach.
Każdy obóz to nowe atrakcje, treningi, goście specjalni. Ogromny nacisk kładziemy na budowanie niezapomnianej atmosfery i przede wszystkim integracji, stąd tak wiele atrakcji dodatkowych, jak wspólny dzień regeneracji, gdzie organizujemy tematyczną wycieczkę, ognisko, wieczór filmowy, impreza integracyjna.

Active Camp

Wyjazdy trwające 3-4 dni organizowane na terenie całej Polski. Podczas tych kilku dni otrzymujesz porządną dawkę motywacji, odpowiedzi na nurtujące Cię pytania co do Twojego cyklu treningowego i nie tylko. Spotkasz fantastycznych ludzi, naładujesz baterie na długi, długi czas, a przy tym miło spędzisz te kilka dni odrywając się od dnia codziennego.