Chcę, by miejsce, które tworzę

 

dawało ludziom

 

coś więcej.

O mnie

Nazywam się Marta Gorąca.

Z zawodu oraz przede wszystkim powołania jestem Trenerem Personalnym, pasjonatką zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej.

Bezustannie wyznaczam sobie kolejne cele, do których nie boję się dążyć. Nie potrafię długo usiedzieć na miejscu, wciąż szukam kolejnych wyzwań, które mnie kształtują, dzięki temu zdobywam doświadczenie. W mojej pracy najbardziej cenię sobie relację z ludźmi.

Świadomość, że mogę pomóc im osiągać marzenia jest nieoceniona. Często podróżuję, prowadzę szkolenia na terenie całej Polski, realizuję się jako nauczyciel, z chęcią dzielę się wiedzą, edukuję, naprawiam, zmieniam, kreuję.

 

Swoją przygodę z szeroko pojętym fitnessem rozpoczęłam w wieku 16 lat. Wcześniej nie byłam związana ze sportem.

Zawsze marzyłam o tym, by tańczyć, niestety nigdy nie było ku temu warunków zewnętrznych, dopiero, kiedy weszłam w świat fitnessu, w jakiejś części mogłam zrealizować to marzenie. Związana jestem od samego początku z największą szkołą fitness na rynku polskim Open Mind. Na początku jako kursantka, dzisiaj szkoleniowiec.

Marta Gorąca Trener Personalny Łódź 5

Od 2012 r. organizuję aktywne wyjazdy Active Summer, Active Winter, Active Camp.

 

Nieustannie szkolę się u mentorów i cudowna jest dla mnie myśl, jak dużo jeszcze przede mną, uwielbiam się uczyć!

Najwięcej czasu poświęcam na treningi indywidualne. Na odpowiedź, który to ten dobry trener odpowiadam, że ten, który zna swojego podopiecznego, jest odpowiedzią na jego potrzeby, tworzy emocjonalną więź, powie to, czego czasem nie chcemy usłyszeć, przemilczy to, co niekoniecznie musimy wiedzieć, zrobi wszystko, byśmy czuli się komfortowo, dobrze, zadba o nasze zdrowie, lepszą sprawność i codzienne funkcjonowanie. Moją wewnętrzną misją jest być właśnie takim trenerem. Jestem szczęśliwa, że dzięki tej współpracy trener-podopieczny, ludzie stają się szczęśliwsi, odnajdują poczucie własnej wartości, są pewniejsi siebie, co wpływa na całe ich życie i wszystko co robią. Każdy podopieczny wzbogaca także moje życie, z tej relacji wszyscy czerpią korzyści. Wierzę, że aktywność fizyczna właśnie tak działa na ludzi. Ja oddałam się temu już dawno temu i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Chcę, by miejsce, które tworzę dawało ludziom coś więcej. Aby mogli poczuć się tutaj dobrze, jak w domu. Rożnego rodzaju spotkania, eventy, rozmowy, ludzie, relacje to jest to, po co tutaj wracamy i okazuje się, że trening jest tego pięknym uzupełnieniem. Dbam o jakość usług, z wielką starannością dobieram ludzi do pracy, nieustannie szkolimy się, ulepszając usługę jaką jest trening personalny.

 

Jeśli potrzebujesz motywacji, wsparcia, planu na to „jak to zrobić”, zapraszam na treningi.

Bezpiecznie i efektywnie popracujemy nad Twoją motoryką, jakością ruchu, a przy tym realizować będziemy Twoje cele treningowe.

W MG STUDIO najważniejszy jest człowiek i jego potrzeby.

 

Wierzę, że kiedy już do nas trafisz, zostaniesz na dużo dłużej.