Mam

MG Team

MG Team to trenerzy z pasją, wiedzą i doświadczeniem. Nie ma tu ludzi z przypadku. Wszyscy ze sobą współpracujemy, razem tworzymy mocny team. Każdy z nas pasjonuje się w innego rodzaju treningach, ma różne doświadczenie i wiedzę, którym wzajemnie ze sobą się dzielimy na naszych wewnętrznych szkoleniach.

Nasza praca to nieustanny rozwój i wyzwanie z każdym nowym podopiecznym i zadaniem pojawiającym się na naszej drodze. Zespół to nasza siła, bardzo cenimy sobie taką właśnie pracę. Lubimy się również poza treningami i tak też spędzamy czas, jak tylko mamy do tego okazję.

marta
Marta Gorąca

Najwięcej czasu poświęcam na treningi indywidualne.

Na odpowiedź, który to ten dobry trener odpowiadam, że ten, który zna swojego podopiecznego, jest odpowiedzią na jego potrzeby, tworzy emocjonalną więź, powie to, czego czasem nie chcemy usłyszeć, przemilczy to, co niekoniecznie musimy wiedzieć, zrobi wszystko, byśmy czuli się komfortowo, dobrze, zadba o nasze zdrowie, lepszą sprawność i codzienne funkcjonowanie.

Najwięcej czasu poświęcam na treningi indywidualne.

Na odpowiedź, który to ten dobry trener odpowiadam,

że ten, który zna swojego podopiecznego, jest odpowiedzią na jego potrzeby, tworzy emocjonalną więź, powie to, czego czasem nie chcemy usłyszeć, przemilczy to, co niekoniecznie musimy wiedzieć, zrobi wszystko, byśmy czuli się komfortowo, dobrze, zadba o nasze zdrowie, lepszą sprawność i codzienne funkcjonowanie.

Moją wewnętrzną misją jest być właśnie takim trenerem. Jestem szczęśliwa, że dzięki tej współpracy trener-podopieczny, ludzie stają się szczęśliwsi, odnajdują poczucie własnej wartości, są pewniejsi siebie, co wpływa na całe ich życie i wszystko co robią. Każdy podopieczny wzbogaca także moje życie, z tej relacji wszyscy czerpią korzyści. Wierzę, że aktywność fizyczna właśnie tak działa na ludzi. Ja oddałam się temu już dawno temu i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Jeżeli masz chęć na wspólne treningi, które będą dobrane specjalnie dla Ciebie to zapraszam do współpracy.

Tomasz Pudlarz

Mam na imię Tomasz i specjalizuję się w Treningach Indywidualnych. Z wykształcenia fizjoterapeuta. Trafiają do mnie różni Podopieczni z różnymi celami. Każdy kolejny to dla mnie możliwość rozwoju. Dobrze czuję się układając trening siłowy, a z uwagi na moje wykształcenie potrafię też Ci pomóc w powrocie do sprawności, przygotowując trening prozdrowotny czy planując rehabilitację.

tomasz
Karolina Szatkowska – Zawisza

Mam na imię Karolina. Moja specjalność to zajęcia wzmacniające, spalające o wysokiej intensywności a także tonizujące mięśnie. W pracy instruktora największą nagrodą jest dla mnie zadowolenie klientów z postępów jakie czynią i zauważalna poprawa ich sprawności ruchowej. Lubię pracę w kameralnych grupach, bo daje możliwość lepszego zadbania o technike i bezpieczeństwo ćwiczących. Od zawsze trudno mi było usiedzieć w jednym miejscu. Dziś kiedy myślę o sobie i otym co mnie inspiruje i napędza do pracy najbardziej, to przychodzą mi na myśl: podróże, joga, góry, miłość i bliscy. Bardzo cenię sobie dbałość o jakość tego co robię, dlatego kiedy patrzę na swoich klientów to najważniejsze są dla mnie ich komfort i zdrowie. Wychodzę z zalożenia, że czasem mniej znaczy więcej i warto zwolnić by dostrzec szczegóły i to co najważniejsze. Fajnie w tym szalonym świecie wsłuchać się w siebie

Katarzyna Piłat-Boratyńska

Mam na imię Kasia. Moje ukochane formy treningu to deepWORK i bodyART. Ponadto lubię zajęcia choreograficzne i wszelkie formy zajęć mentalnych. W pracy instruktora ważna jest dla mnie dbałość o szczegóły. Jest to związane zarówno z techniką wykonywanych ćwiczeń, jak i stworzeniem takiego klimatu podczas zajęć, który pozwoli w 100% oddać się temu, co dzieje się na sali, a w konsekwencji da radość i spełnienie uczestnikom. Uwielbiam kontakt z naturą. Las to mój dom. W wolnym czasie wędruję i robię mnóstwo zdjęć. A muzyka to moje antidotum na wszystko. Cenię sobie rozwój własny i lubię towarzyszyć innym w ich drodze życiowej. To również chciałabym zaoferować podopiecznym Atelier poza wspólnymi treningami.