Jesteś wyjątkowa…

Jesteś wyjątkowa…

I to właśnie powinnaś powtarzać sobie każdego dnia, jestem wyjątkowa. Na co dzień pracuję z moimi podopiecznymi nad celami, tymi sylwetkowymi, zdrowotnymi, wytrzymałościowymi, itd. Kochana! Otwórz się się na zmianę, zaakceptuj proces, ponieważ wszystko nad czym pracujesz jest procesem, nic nie przychodzi od tak! Oczywiście, czasem jest łatwiej, czasem trudniej, ale mimo wszystko zawsze to dłuższy proces.

Zamiast skupiać się na tym, co Ci nie wyszło, pochwal się i bądź dumna z tego co już zrobiłaś! Przecież w końcu działasz, nie siedzisz bezczynnie, a to najważniejsze. Uśmiechaj się do siebie, dziękuj sobie za siłę, energię. Z cierpliwością i szacunkiem do siebie pracuj nad tym, co jeszcze przed Tobą. Stawiaj sobie małe cele, policzalne, które doprowadzają Cię do tego jednego wielkiego 😉 Odhaczaj, świętuj, celebruj! To dotyczy każdej sfery naszego życia, treningu również.

Czyste myśli, otwarta głowa, akceptacja to nieodłączna część Twojego sukcesu. Zadbaj o to i o siebie, a efekty zewnętrzne przyjdą naturalnie. Szczęście i piękno wewnętrzne to również piękno zewnętrzne, właśnie tak!

Tak więc w czasie tych przygotowań do lata 2018 zamiast katować się dietami cud, treningami do wyczerpania, zadbaj o siebie. O swoje wnętrze, lepsze samopoczucie, rób to co sprawia Ci przyjemność!

❤ Oto kilka podpowiedzi:

uśmiechaj się dużo
przyjmuj komplementy
kochaj!
szalej
otaczaj się ludźmi, którzy dają Ci dobrą energię
dbaj o siebie, swoje zdrowie psychiczne i fizyczne
jedz zdrowo 🍏
trenuj mądrze
odpoczywaj, kiedy tego potrzebujesz


pięknego dnia!

No Comments

Post a Comment